Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan dolgoztátok fel, hogy...

Hogyan dolgoztátok fel, hogy az anyukátok sosem szeretett titeket?

Figyelt kérdés
Nekem borzalmasan nehéz,pedig lassan 30 vagyok. Nem kéne igy gyerekeskednem,de néha nagyon előjön,és fáj.
júl. 12. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológus, hogy segítsen megértenem, nem én tehetek arról, hogy nem szeret, és ignore, mert nem akarom, hogy bántson szavakkal. Másképp nem megy.
júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
A nem szeretés nehezebb dolog mint a nem törődés. Ha nem törődik veled, akkor azt megszokod, de ha nem szeret, azt nem lehet megszokni.
júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én anyám a macskáját is jobban szereti nálam, szó szerint nekik áradozott mindig is hogy hogy szereti őket, volt mikor a macskák helyett beszélt, ellenségesen nekem. Furán hangzik de tényleg így volt, mondjad (nevemen szólitott) hogy nem, mikor pl mondtam vigye ki a szobámból mert össze vissza jelölt... még ilyen igénytelenül is előrébb vette mint a saját gyerekét, igazából csak státuszként van anyám, valójában sosem volt. Sőt volt amikor el is mondta hogy nem hogy nem szeret de akarni se akart. Az azért mélyen ütött, pedig nem voltam gyerek és nem is ideges volt és nem is figyelmesen mondta hogy legalább burkoltan vígasztaljon...hanem kerek perec. Mai napig fáj hogy igazából nincs anyám, de ebből tanultam is, hogy ez nem az én hibám és később a gyerekemnek jobb anya adasson meg mint amilyen nekem volt.
aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!