Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám meg szeretetni...

Bulls187 kérdése:

Hogy tudnám meg szeretetni magam a mostoha lányomnál? Másfél hónapja hogy végre meg találtam az igazít és neki már van egy 8éves lánya.még az elején vagyunk de már most nagyon meg szerettem persze mind kettőt.nekem ez még új nincs gyerekem

Figyelt kérdés
jún. 28. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj meg helyesen írni, hogy segíthess neki a háziban.
jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Huh hát 1,5 hónap azért az nagyon kevés idő még. Ő nem kedvel téged ezek szerint?

Szerintem egyelőre hagyj neki időt, légy kedves vele, de ne akarj túl sok lenni. Majd alakul

jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónapja? Az igen! És már azt is tudod, hogy az igaz :D
jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1,5 hónap után ne várj csodát (azon is csodálkozok, hogy már találkoztál a lánnyal). Ne telepedj rá, ne akarj az apja lenni.
jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 babyboom567 ***** válasza:
94%

Hát nem bántás ,de neked még nincs mostoha lányod,és ennyi idő után, még egyáltalán meg sem kellene ismerkedni a gyerekkel.Majd fél év múlva lehet kezdeni az ismerkedést.

Mostoha lányod meg akkor lesz,ha más x ideje együtt éltek,és te is gondozod életvitelszerűen.

jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem a mostoha lányod! Ne álmodozz rózsaszín köd!
jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

1,5 hónap után tudod, hogy ő az igazi, és már mostohalányidnak nevezed.

Hát tőled menekül akinek egy csöpp esze van...

jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Ne zaklasd más gyerekét. Te egy matrica vagy, aki rá ragad másokra. 1.5 hónap alatt az igazi? 😂 beszéljünk majd egy év múlva kb. 😂
jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Még találkoznotok sem kellett volna,nemhogy a mostohagyerekednek nevezd.Túlságosan tepersz,ragadsz rájuk.Az apjára is.Ide a rozsdás bökőt,hogy újabb 1,5 hónap múlva már csak ex leszel.Dehogy találtad te meg az igazit.
jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a szülő se normális, aki másfél hónap után bemutatja az éppen aktuálist a gyerekének. Az a felnőtt se, aki ennyi idő után már mostoha gyerekként hivatkozik rá....
jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!