Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám meg szeretetni...

Bulls187 kérdése:

Hogy tudnám meg szeretetni magam a mostoha lányomnál? Másfél hónapja hogy végre meg találtam az igazít és neki már van egy 8éves lánya.még az elején vagyunk de már most nagyon meg szerettem persze mind kettőt.nekem ez még új nincs gyerekem

Figyelt kérdés
jún. 28. 16:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
1,5 hónap és igaz szerelem🤣🤣🤣
jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is adj neki időt. Másfél hónap még baromi kevés ahhoz, hogy kötődés alakuljon ki. Tudom, most még friss a kapcsolat, ott a rózsaszín köd, de attól még simán benne van a pakliban, hogy újabb egy hónap múlva már szétmentek, még nagyon az elején vagytok, felesleges ennyire erősködni.

És ne erőltess rá semmit a lányra, azzal csak ártasz neki. Hagyd, hogy ő kezdeményezzen, ne várd el tőle, hogy apjaként tekintsen rád. Neki aztán főleg baromi új még ez az egész, nem fog azonnal a nyakadba ugrani.

jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon beteg 1.5 hónapos kapcsolatot az igazinak titulálni, és a jelölted gyerekét mostohalányodnak! Ijesztő komolyan.


Mi 8 hónapja voltunk már együtt mire a fiamnak bemutattam a most már férjem, így adnék pár jó tanácsot:

1. Ne akarj az apja lenni, legyél inkább a haverja egyelőre.

2. Csináljatok eleinte olyan programot, ami a gyerekről szól elsősorban.

3. Ne nyomulj, hagyd hogy alakuljon.

jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul van egy új csávód-csajod hat hete....


Bocs, körberöhögtem volna apámat, hogyha ő odahozza az aktuális puncit hat hét után, hogy "egy pár vagyunk" :D


Eleve nem is kellene ismerned a gyerekét, hiszen ti még nem vagytok együtt, csak összejártok szxelni és ismerkedtek.

jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kopj le róluk.
jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!