Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kötelező elmennem édesapám...

Kötelező elmennem édesapám temetésére?

Figyelt kérdés
Hogy megértse mindenki a kérdés miértjét: A biológiai apámat nem ismertem, nem is láttam soha, csak fényképeken. Mikor megtudta, hogy anya terhes lett velem és nem volt hajlandó elvetetni engem, lelépett, azzal az indolkással, hogy ő karrier előtt áll és egy gyerek csak útban lenne. Így anya, mamával együtt közösen nevelt fel. Tizenkét éves koromig, utána kaptam egy nevelőapát. Tegnap kaptuk a hírt egy ismerőstől, hogy apám hajnalban meghalt egy kórházban Leukémiás betegség következtében. A temetéséről még nem rendelkeztek -valószínűleg ma fognak, ennek nem tudom a menetét- de már most közölte ismerősünk, hogy számítanak a jelenlétünkre. Nekem valahogy nem füllik a fogam elmenni egy számomra ismeretlen ember temetésére, még akkor is, ha az apámról van szó. Azon agyalok, hogy bújhatnék ki alóla. Mivel anya el szeretne menni.

júl. 29. 05:49
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
12%

50# felháborítja az apja igazi rokonait az antigyász színnel...


Ne menj el, utazz el, vagy jelents beteget. Anyukád felé is kinyilváníthatod, hogy ok, ő valaha szerette, de neked semmi közöd hozzá. Kész, nem kell mindenhová együtt menni.

júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
79%
Mért kéne elutazni vagy beteget jelenteni? Nálad gyárilag alap, hogy hazudsz, 51-es?
júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
12%

Nem kéne, csak hátha úgy könnyebb számára.

A kérdésben meg az van leírva, hogy hogy bújhatna ki alóla, erre válaszoltam, kis huncut 52#

júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nem kibújni kell, hanem közölni, hogy nem megy.
júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell elmenned... Èn elmentem, mert ismertem, együt èltünk, válâs után jóban voltunk, eljött az esküvőmre, ha hazamentem felesègemmel nála aludtunk. Amikor èlt az èletem rèsze volt, ès szerettem volna elkísèrni az utolsó útjára. Ha valaki nem vesz rèszt az èletedben, nem vagy köteles ott lenni. Kb olyan mintha most meghallnèk, ès neked el kellene jönnöd a temetèsemre.... Pedig semi közünk nincs egymáshoz.
aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Ha az adott szemèly tudja ezt az okot, mondanám neki hogy: karierista vagy, ès a temetèsen való rèszvètel gátolna a terveid elèrèsèben.....
aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!