Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kötelező elmennem édesapám...

Kötelező elmennem édesapám temetésére?

Figyelt kérdés
Hogy megértse mindenki a kérdés miértjét: A biológiai apámat nem ismertem, nem is láttam soha, csak fényképeken. Mikor megtudta, hogy anya terhes lett velem és nem volt hajlandó elvetetni engem, lelépett, azzal az indolkással, hogy ő karrier előtt áll és egy gyerek csak útban lenne. Így anya, mamával együtt közösen nevelt fel. Tizenkét éves koromig, utána kaptam egy nevelőapát. Tegnap kaptuk a hírt egy ismerőstől, hogy apám hajnalban meghalt egy kórházban Leukémiás betegség következtében. A temetéséről még nem rendelkeztek -valószínűleg ma fognak, ennek nem tudom a menetét- de már most közölte ismerősünk, hogy számítanak a jelenlétünkre. Nekem valahogy nem füllik a fogam elmenni egy számomra ismeretlen ember temetésére, még akkor is, ha az apámról van szó. Azon agyalok, hogy bújhatnék ki alóla. Mivel anya el szeretne menni.

júl. 29. 05:49
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
75%
Most komolyan, mit mosdatod az apát??? Te is egy ilyen "apa" vagy?
júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem
júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne kötelező? A rokon foglalkozzon a maga dolgával anyád meg menjen egxedül, nem is értem minek megy.
júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
93%
Nem mennék.Ha valaki megkérdezné miért ironikisan én is ráfognám a karrieremre.
júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
89%
Semmi sem kötelező. Aki otthagy egy terhes nőt az nem férfi hanem egy rakás szar. Az ilyenek szokták 30 évvel később beperelni a gyereket szülőtartásért. Ki a tökömet érdekelnek az ismerősök, meg hogy mit fog szólni a falu?
júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 Senior Séf ***** válasza:
91%
Nem kötelező. Ő se fog elmenni a tiédre.
júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
3%
Menj el a sírjához a temetés után, kicsit megrugdosni.
júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 Kései Sirató ***** válasza:
100%

#40


Nem kellett tudnia a címét, ilyenkor a gyámhivatal utánanéz a címnek.

júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
79%
Menj el, hófehérbe öltözve.
júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
79%
#49 Minek? Vagy az miért jó?
júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!