Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van kulcsa a szüleidnek a...

Van kulcsa a szüleidnek a házadhoz?

Figyelt kérdés

Neked van kulcsod a szüleid házához azután hogy elköltöztél?

Másnak adtál még kulcsot a házadhoz?


júl. 12. 13:10
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Volt kulcsa szüleimnek a lakásunkhoz, amikor bizonyos okok miatt csaknem egy évig nem laktunk ott. Kár volt, mert amikor egyszer egy munkatársnőmnek meg akartam mutatni a bélyeggyűjteményem, akkor nem tudtam bemenni, mert éppen akkor ott az apámnak egy kolléganőjével volt "konferenciája".
júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
54%

barátnömnek van kulcsa lakásunkhoz ,mert mi már több éve nem lakunk ott max ėvente 1x 2x megy oda fėrjem .


mostani lakásunkhoz rajtunk kivül csak a tulajnak van kulcsa.

júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kulcsuk , eszembe sem jutott mivel messze lakunk egymástól. Nálam talán maradt az ő lakásukhoz, d e nem emlékszem mivel ha megyünk hozzájuk csöngetünk, nem trappolunk csak úgy be. A férjemnek tuti van az anyjaékhoz, de oda is csak ugy megyünk ha otthon vannak, mivel ők is messzebb laknak.
júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Senkinek nem kell kulcs rajtunk kívül. Ha baj van, majd a tűzoltók betörnek. Mas esetet nem tudok elkepzelni, hogy barkinek oda be kelljen menni.
júl. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
56%

Csak a vőlegényemnek is nekem van kulcsunk.


Miért kellene bárki másnak adnom?


Nem tudok olyan eseményt. Ha tűz üt ki, vagy árvíz stb, akkor úgysem jöhetnek ide, míg katasztrófa-helyzet áll fenn.

júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kulcsom anyámékhoz.

A mi lakásunkhoz húgomnak van kulcsa, mivel vannak macskáink, így jó, ha van valakinél plusz kulcs.

júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
87%

Nincs, ahogy nekem sincs az övéhez.


Bármikor idejöhet, ahogy számomra is mindig nyitva áll az ajtaja, de két önálló, külön háztartásban élünk. Nincs kulcsunk egymáshoz és nem is igényeljük.

júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

" Mas esetet nem tudok elkepzelni, hogy barkinek oda be kelljen menni."


Pótkulcs azért nem árt, egy bizalmasnál. Nem kell ennek szülőnek lenni, de valakinek akiben bízol. Ha másra nem, tartalékba. És nem, nem a lábtörlő alatt, az nagyon átlátszó. De lehet ez pl a kertben eldugva valahova, a kutya alatt, kamrában, madár etetőben. Ahova rajtad kívül senki nem nyúlna be. 😏


Mert ki tudja mi lesz azzal a kulccsal.


Nálunk pl volt olyan, hogy a biciklin kellett gumit cserélni, és erre be kellett áldozni egy kulcsot. Párom más időrendben dolgozik, jó volt, hogy valakinél volt kulcs, nem kellett 10 órát várni a hidegben mire hazaér.


"Ha baj van, majd a tűzoltók betörnek"


Inkább a lakatos, a tűzoltók max vészesetben

Kulcsot másoltarni olcsóbb mint egy új ajtó.

júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen. A régi lakásomhoz volt anyunak kulcsa, 5 percre lakott, de eszébe nem jutott megbeszélés nélkül átjönni, viszont ha nyaraltunk tudott menni virágot locsolni stb. Most azt felújítjuk a kulcs nála maradt, vész esetére, meg kiszedi a leveleket stb. A mostani albérlethez, amiben lakunk, a sógornőméknek van kulcsa, mert ők közel laknak, vészhelyzet esetére. Nekem is van kulcsom anyu lakásához, ugyanezért, ha valami gáz van. Férjemnek is van anyósomhoz. Bejelentés nélküli bemenés nem merült fel soha egyik oldalról sem, ha ez a kérdés célja.
júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!