Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van kulcsa a szüleidnek a...

Van kulcsa a szüleidnek a házadhoz?

Figyelt kérdés

Neked van kulcsod a szüleid házához azután hogy elköltöztél?

Másnak adtál még kulcsot a házadhoz?


júl. 12. 13:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Igen. Nem. (De jó, ha valakinél van kulcs, ha bármi baj lenne.)

Én csak közeli rokonnak adnék, szóval a szülő szerintem ideális erre a célra. Persze, nekik eszük ágában sem lett volna csak úgy megjelenni és mondjuk pakolgatni. Szigorúan vészhelyzet esetére van.

Nálam az unokatestvérem lakásának a kulcsa van még, egyszer kellett használnom csőtörés miatt (ő épp nem volt a városban).

júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Metionin ***** válasza:
97%
Nincs, albérletben lakunk, rajtunk kívül a tulajnak van még kulcsa vész esetére. Nekem sokáig nem volt külön kulcsom a szüleim házához, 1 db kulcs volt amit mindenki használt. A legutóbbi felújításkor kicserélték az ajtót és kaptam egyet, hogy "ha meghalnak, be tudjak menni".
júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Igen, volt, míg éltek. De sem ők, sem én nem éltünk vissza ezzel. Jelenlegi lakásomhoz a barátomnak van kulcsa, és nekem is az övéhez.
júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
11%

Házam? vidéki vagy? lol


lakásom van


nincs, csak nekem van!


nem is aludnék jól, ha bárki másnak lenne!

remélem az építetőnek sincs másolata..

júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Nekem megmaradt az ovekhez, nem kertek vissza. Nekik nincs az enyemhez.
júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van kulcsom hozzájuk, nekik nincs hozzám. Olyan volt, hogy kölcsönadtam nekik vagy másnak a kulcsokat, amíg nyaralni voltunk, hogy gondozzák a kutyáinkat és a kertünket, de ezek a kulcsok mindig visszaadásra kerülnek.
júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 rosszcsillag válasza:
94%
Senkinek nincs hozzám kulcsa. Ha együtt élnék valakivel akkor neki lenne. A szüleim nem élnek.
júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%
Nincs senkinek kulcsa a lakásunkhoz, csak kettőnknek, akik benne élünk. A szüleim lakásához, ahol régen éltem, van kulcsom, mert édesapám idős, beteges, egyedül él ott, ha baj van, így nem kell rátörni az ajtót.
júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak a bent lakóknak van kulcsa a házhoz.
júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%

persze, nekem is van anyuehoz, neki is van az enyemhez

a szomszednal is van egy kulcs egyebkent baj esetere

júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!