Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van kulcsa a szüleidnek a...

Van kulcsa a szüleidnek a házadhoz?

Figyelt kérdés

Neked van kulcsod a szüleid házához azután hogy elköltöztél?

Másnak adtál még kulcsot a házadhoz?


júl. 12. 13:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
89%
Nincs egymáshoz lakáskulcsunk. Ha elutazunk a szomszédnak szoktunk adni.
júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ez főleg olyankor praktikus, amikor valamelyikünk elutazik és a másik jár át etetni kutyát-macskát.
júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
87%
Egy telken, 2 külön házban lakunk anyukámmal, van kulcsunk egymáshoz. Apámnak nincs az enyémhez, nekem csak akkor lett az övéhez amikor baleset érte és kellett vinni a cuccait
júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
87%
Albérletben lakunk, sógoromnak van kulcsa csak rajtunk kívül, szüleinkhez van kulcsunk.
júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
89%

Egyedül elek, külföldön. Van sajat kulcsom az otthoni hazunkhoz.

Az En lakasomhoz pedig egy közeli ismerösömnek van kulcsa, de meg sose kellett hasznalia. (Amolyan tartalek ha elhagynam, vagy kizarom magam)

júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Anyám házához van kulcsom, egyedül él idős. Eddig szerencsére soha nem kellett használnom.

Fiamnak van kulcsa a mi lakásunkhoz, természetes volt, hogy nála marad amikor elköltözött, hiszen ide mindig haza jöhet, volt már példa rá, hogy bár nem voltunk itthon be kellett jönnie, hát bejött. Egy idő múlva egyszercsak hozott egy kulcsot a saját lakásához, hogy biztonság miatt legyen nálunk. Eddig kétszer mentünk be amikor nem volt otthon, kifejezetten az ő kérésére. (el kellett utaznom hajnalban vigyétek át a cicát, elutaztam nem emlékszem bezártam e az ablakot nézzétek meg légyszi.)

Amikor még otthon van előre egyeztetünk, és csöngetünk.

júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
87%
Bérelt lakásban lakom, csak nekem van kulcsom. Ahol felnőttem, oda megvan még a kulcsom, az összes tesómnak is. Ezen kívül csak a nagyimhoz van kulcsom, amióta egy városban élünk, hogy vész esetén legyen (olyan biztonsági ajtaja van, amit csak tokostól lehet kivenni a falból, még rátörni se lehet). Aztán rájött, hogy az egyetemről nem tudok bármely percben ott teremni, így aztán sokáig a házmesternél volt a tartalék lakáskulcs.
júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
73%
Adtam kulcsot anyukámnak, apukámnak, barátnőmnek. Nekem is van kulcsom anyukámhoz is meg apukámhoz is.
júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Aposomeknak van kulcsa .. ha megyunk valamerre ok jonnek at etetni. De a koztes idobe nem kerjuk vissza a kulcsot
júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
51%
Van kulcsom, de én nem adtam nekik a saját lakásomhoz. A kapu kódot tudják, az ajtómig eljuthatnak, és ennyi.
júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!