Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viseled, ha nem felelsz...

Hogy viseled, ha nem felelsz meg a szüleidnek?

Figyelt kérdés
2023. dec. 29. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Akinek meg kell felelnem, azzal nem tartom a kapcsolatot.
2023. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
74%
Már leszarom. Én tipikus trófea gyerek vagyok, akit addig szeretnek, amíg sikere van és azonnal elfordulnak, ha a legkisebb kudarc is ér. Több mint 20 éven át küzdöttem az elcseszett megfelelési kényszeremmel, pedig már sokkal hamarabb rájöttem, hogy bármit teszek, sohasem lehetek elég jó. Más összetenné a kezét ha ilyen gyereke lehetne de ha nem, hát nem. Az egyetlen, ami még zavar néha, hogy azért a dicsekvés az megy az eredményeimmel, szerintem meg ha nem vagyok megfelelő, akkor az eredményeim se legyenek azok. Főleg nem úgy, hogy a dicsekvő fél az égvilágon semmit nem tett azért, hogy azok az eredmények meglegyenek.
2023. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
96%
Nem kell nekik megfeleni. Eddig én is ezt tettem, de sosem késő rájönni, hogy azzal ha te megfelelsz nekik, az ő életüket éled és nem a tiéd..
2023. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen rosszul viseltem, most már lesz.rom. Konkrétan az sem volt jó, hogy orvosira akartam menni, mert apám azt akarta, hogy közgazdász legyek 🤷🏻 Ha közgére akartam volna menni akkor talált volna rajtam más problémát. Már (főként) más egyéb dolgok miatt nem tartom vele a kapcsolatot, azóta jól vagyok
2023. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

régen rosszul viseltem. depresszió, megfelelési kényszer.

azt egyszer betellt a pohár. 7 éve nem beszélek velük.

cserébe évekig jártam pszichológushoz, aki a mai napig nem tudta 100%ra eltűntetni ezt belőlem.

2023. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szar emberek, az egyik egy nárcisztikus bántalmazó aki egész gyerekkoromban ütött, rúgott, megszégyenített, a másik meg egy alkoholista aki az egészet csak végignézte. Nyilván nem akarok nekik megfelelni, hiszen az azt jelentené, hogy az ő szintjükön vagyok. 15 éve nem beszéltünk és soha többet nem is fogunk, életem legjobb döntése volt.
2023. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom és pont.
2023. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
75%
Kurvára leszarom😀Tettek róla
2023. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt amiben próbáltam változtatni.
2023. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom velük a kapcsolatot. Tehetek bármit, úgysem jó nekik...
2023. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!