Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleim állandóan ledagad...

Ha a szüleim állandóan ledagadtoznak, miért szólnak le ha mozgok?

Figyelt kérdés

Egyik percben túl nagy a valagam, ne zabáljak annyit. A másikban meg tömni akarnak mint egy libát.

Igen ők is dagadtak.



júl. 9. 06:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
75%

Ha a pszichológiai háttér érdekel: valószínűleg mikor dagadtoznak, akkor azért emelik ezt ki, mert így a saját kövérségük nem érzik olyan gáznak, hiszen te is az vagy. Ez a csúcolódás tipikus mechanizmusa: azáltal akarják jobbnak mutatni magukat, hogy téged rosszabbnak láttatnak.


Amikor leszólnak a sport miatt, az pedig abból a belső félelemből fakad, hogy kiderülhet, mégse lehetetlen lefogyni. Félnek attól, hogy ha neked sikerül, akkor nem lesz mire hivatkozniuk, hogy nekik miért nem.

júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
16%
Vagy az is lehet, hogy azért dagizza le, hogy a gyerek kapjon észbe és fogyjon le..
júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
26%

"Én 100 kg vagyok 170 centivel, na és? 21/l"

21 évesen még könnyen mondod, hogy na és, de ha így folytatod, és elkezdenek tönkremenni az ízületeid, meg jön mellé cukorbetegségen át magas vérnyomáson keresztül mindenféle, akkor azért nem lesz ilyen vidám...

Nem azért jó leadni a súlyfölösleget, hogy mások ne szólhassanak be, hanem saját magunk miatt.

júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
10%

"164 centi vagyok, de 80 kilóval! Remek homokóra alakom van"

Még remekebb lenne 65-70 kilóval! Azért homokóra meg homokóra között is van különbség! (Épp a múltkor ment előttem egy homokóra a metróban, hát... kicsit túl volt méretezve a feneke, az a helyzet...)

júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%

Pedig de... azért kell lefogyni, hogy békénhagyják az embert. 🤷🏼‍♀️


Amint lehet elhúznék a helyedben kérdező. Tényleg nincs semmi baj a súlyoddal, tornássz csak. Így is garantálta jutna mindem ujjadra egy pasi.

júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
57%
34, igen, van különbség és engem nem láttál....
júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nincs semmi bajom a súlyoddal kérdező. Sőt ha van egy kis pocak az nagyon szexi tud lenni.
júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
22%

33# Jaj hát itt akarod megváltani a világot? Nekem is van olyan barátnőm, aki 110-115 kilós is van és nincs 170 cm. Ő megmondta LESZARJA, hogy kinek tetszik, kinek nem. Saját egészségét is leszarja. Imád enni, ez az egy öröme van az életben. Se pasi se semmi.. 40-es és alig bír állni, de le- szar-ja. Kihullott majdnem az egész haja, nincs pasija, nincs gyereke, szar a koleszterinje, szét van menve a térde, de le- szar-ja.

Csérog állandóan, hogy ez fáj, az fáj, jaj híztam jaj kövér vagyok. Új ruhát kell vennem, mert nem jön rám, stb.., mondjuk neki dietazzal, mozogjál, jaj ő nem, akkor inkább beledöglik ebbe így ahogy van, csak hadd zabaljon.


Még meg is van sertodve ha szólsz neki, vagy előadja a mártírt, hogy de ő egyedül van, neki nincs senkije, azért eszik mert szomorú vagy mert éppen boldog. Vagy csak mert ebédidőben vagyunk.


Néha együtt eszünk, és hánynom kell tőle, míg mi többiek lányok a baráti társaságból eszünk valami egy adag normál kaját ő akkora adag zsíros, nehéz kaját nyom be, mint mi hárman. És simán meg eszik desszertet.. amúgy is imád sütni.. persze ez jó egy családoknak vagy egy nagymamának de O egymaga zabalja fel a tepsi süteményt.


Szóval vannak ilyenek. Esélytelen hogy belassa hogy más leszarja, magáért kell megtennie. Még akkor is a zabalas lesz a fontosabb ha 45 évesen nem tud majd állni a szar izuleteivel.

júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
42%

Mindkettőre mondható, hogy homokóra...:

[link]

júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
83%
Na ne rohogtess már. Az a bal o max kötözött sonka.
júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!