Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleim állandóan ledagad...

Ha a szüleim állandóan ledagadtoznak, miért szólnak le ha mozgok?

Figyelt kérdés

Egyik percben túl nagy a valagam, ne zabáljak annyit. A másikban meg tömni akarnak mint egy libát.

Igen ők is dagadtak.



júl. 9. 06:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
76%
Kép nélkül nem releváns dagadtozni szerencsétlent. Nem tudunk semmit, hagyjátok békén. Én csak 164 centi vagyok, de 80 kilóval! Remek homokóra alakom van, mert nem mind1, hogy mennyi izom és zsír az összetétel,de mint mondtam, a kérdezőről ilyen szinten nem tudunk semmit, csak annyit, hogy hány kg és cm, meg, hogy bunkók a szülei...
júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom nem csak ebben ilyenek, hanem másban is.

Következetesség hiánya, így hívják.


Szerintem ez az egyik legalapvetőbb tulajdonság, ami ha nincs meg, akkor az egyén nem alkalmas gyereknevelésre.


A másik, hogy a saját szemében a gerendát se látja típus.


Az ilyen véleménnyel nem érdemes foglalkozni.

júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
45%

válaszolók és moderátorok figyelmébe..


Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe be a következőket:

A kérdező is ember. Bár nem ismered és nem tudsz róla semmit, érzései biztosan vannak. Ezért a válaszod hangnemét úgy válaszd meg, hogy mást emberi méltóságában ne sérts meg!

Kerüld az offolást! A válasznak legyen köze a kérdéshez.

Ha már valaki megfogalmazta előtted, amit te szerettél volna, ne írd le még egyszer ugyanazt, csak egészítsd ki az újabb információkkal! Ha egyetértesz egy korábbi véleménnyel, értékeld le az ikonok segítségével!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért a fiókod korlátozásra kerülhet, így ilyen válaszokat ne helyezz el oldalunkon!

Kérjük, olvasd el a részletes felhasználói szabályzatot is! Fenntartjuk a jogot, hogy szabályszegés esetén a válaszod töröljük.

júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez verbális bántalmazás, és bizonyára ragaszkodnának ehhez a "jogukhoz", hogy csinálhassák.

Ha netán lefogysz a mozgástól teszemazt 73 kilóra, akkor már normál súlyú vagy és eléggé deviáns magatartás lenne ledagadtozniuk, ezt még ők is érzik...

Ez a tippem.

júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként nekik milyen a BMI-jük?

A tied 27,7.

júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
80%

Kb 175 centi vagyok és 83 kg.

Meg se fordult a fejemben hogy dagadt vagyok. Kérdező szerintem te se vagy az.

júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
19%

"Én 100 kg vagyok 170 centivel, na és? 21/l"


Aztán majd olvashatjuk a siránkozást, hogy max kiéhezett icelek lógatnák beléd, de azok is csak csukott szemmel, és milyen szemét a világ.

júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
30%

"Kb 175 centi vagyok és 83 kg.


Meg se fordult a fejemben hogy dagadt vagyok. "


Az nekem sem, de ha felmérgesítenélek, azt hiszem a futás lenne az egyetlen menekülés. :DDD

júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
89%
Sz.rd le, hogy mit mondanak és válassz intenzív sportot, mint pl a box és folyamatosan szokasd hozzá a szervezeted.
júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!