Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandóan külföldiek mászkálna...

Állandóan külföldiek mászkálnak a melletünk levő lakásba, szüleim nem foglalkoznak ezzel. Mit tennétek a helyemben? 16/L

Figyelt kérdés

Minden héten más-más emberek jönnek ide. Általában külföldiek/túristák, akik nagyon hangosak. Most jelenleg is itt rohangál valaki a mellettem levő lakásban, és beleremeg az egész szoba...

Vannak olyanok akik a zenét hallgatják nagyon hangosan. Azt is hallom amikor..."csinálják"...volt amikor éjszaka közepén arra kellett felkelnem, hallottam minden csattogást is, nem tudtam elaludni nagyon sokáig, és másnap nekem mennem kellett gyakorlatra, ilyenkor meg hajnalba kell kelnem. Tehát alig voltam magamnál aznap.


Szüleimet nem érdekli egyáltalán. Mondtam nekik nagyon sokszor, anyám egyszer behazudta, hogy fog szólni a közösképviselőnek. Aztán megtudtam hogy nem szolt neki, anyám meg csak kiröhögött és mondta hogy "majd fog". Nem tudom, hogy megtette azóta amit igért, de nincs semmi változás azóta se.


Nem tudok másik szobába menni, egy szobás a lakás, egy gallérián alszom. A gallérián meg máshova nem lehet áttolni az ágyat. A fal mellett tudok csak aludni. A falak pedig konkrétan papírból vannak. Hallom azt is hogy a másik tüsszög, most azt is hallottam hogy büfögött valaki...igazábol mindent hallani innen.


Sokszor van olyan is, hogy üvőltenek. De csak random ordítoznak, meg csapkodják a falat. Jött ide egy család, pár napig laktak itt. A gyerekeik állandóan órdítottak teli torokból, csapkodták a falam, a szüleik se viselkedtek valami példamutatóan és éretten...


Már több éve van ez. Tényleg nem túlzok azzal, hogy nem érdekli szüleimet az egész. A fáradtságtól, és attól, hogy nem tudok pihenni még itthon se, kifakadtam és rá ordítottam szüleimre egyszer, hogy tegyenek már valamit, mert nem bírom, nem tudok aludni se. Ők meg csak ugyanúgy kiröhögtek engem...pedig sírtam is sokszor ez miatt, de nem csinálnak semmit.


Introvertált vagyok, és nehezen bírom az embereket és a zajokat, nem esik jól, hogy a saját "szobámba" is őket kell hallgatnom, főleg éjszaka...:( lehet "hisztis" vagyok vagy ilyesmi, de már nagyon sok éve kell ezt tűrnöm, és az se valami kellemes hogy a saját családomat nem is izgatja hogy én hogy érzek.



jún. 21. 23:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te is tudod, hogy erre nincs megoldás. Mert hiába szólna az aktuális ott lakóknak, ha egy hét múlva lecserélődik a banda, és kezdődik elölről. Más tanács nincs, mint füldugó estére, és amint lehet, költözz.
jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%
Valoszinuleg airbnb be van kiadva a lakas.
jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
Utánna lehet nézni, hogy legálisan csinálják e az airbnb-t
jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak (apád nincs?) panaszkodj, ha szeret, neki kell intézkednie a lakás tulajdonosa felé. Ha ő téged beáldoz a konfliktuskerülése miatt, hát akkor így marad. Te nem tudsz mit csinálni, hacsak te nem szólsz a tulajnak, de az nem hiszem, hogy hat, ha egyáltalán megtalálod.
jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
96%

Nézd. Ha a böfögés is áthallatszik, akkor teljesen mindegy, hogy külföldieknek adják ki rövid távra a lakást vagy egy magyar család élne ott. Az is ugyanúgy zavarna. Ők sem néma csenden élnének. Zenét hallgatnának, ordibálnának a gyerekek, veszekedhetnek, dughatnak...

Ezért nem szólt anyád. AKáreki lakna ott, ugyanúgy zavarna. Nem lehet vele mit tenni. Vagy hangszigeteltek vagy elköltöztök.

jún. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%

En feherzajt mukodtetek a tarsashazi lakasban mar evek ota, igy akarmilyen proli a szomszed, sosem hallom oket. Pedig tobb helyen laktam mar... Ellenben mar hallottam a haz alatt az en szobamban zugo zajt, olyan mint valami hutohaz. 😆

Ha neha megis nagyon hangosak, akkor visszautogetem a falat es elnyugodnak.

jún. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%
*a sosem alatt ugy ertem, hogy par hetente egyszer azert persze meghallok ezt-azt, de a zajok 95%at elfedi
jún. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj füldugót, amíg nem tudsz költözni.
jún. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
86%
Akkor légy nagylány, és szólj te a közösképviselőnek. Mi tart vissza? Ha nem tudod ki az, kerdezd meg egy szomszédodat. Anyádnak nem is kell róla tudnia. Ideje a sarkadra állni, jogod van panaszt tenni, attól függetlenül, hogy nem a te neveden van a lakás.
jún. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes. Egy szobátok van, de rajtad kívül senkit nem zavar a zaj?
jún. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!