Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandóan külföldiek mászkálna...

Állandóan külföldiek mászkálnak a melletünk levő lakásba, szüleim nem foglalkoznak ezzel. Mit tennétek a helyemben? 16/L

Figyelt kérdés

Minden héten más-más emberek jönnek ide. Általában külföldiek/túristák, akik nagyon hangosak. Most jelenleg is itt rohangál valaki a mellettem levő lakásban, és beleremeg az egész szoba...

Vannak olyanok akik a zenét hallgatják nagyon hangosan. Azt is hallom amikor..."csinálják"...volt amikor éjszaka közepén arra kellett felkelnem, hallottam minden csattogást is, nem tudtam elaludni nagyon sokáig, és másnap nekem mennem kellett gyakorlatra, ilyenkor meg hajnalba kell kelnem. Tehát alig voltam magamnál aznap.


Szüleimet nem érdekli egyáltalán. Mondtam nekik nagyon sokszor, anyám egyszer behazudta, hogy fog szólni a közösképviselőnek. Aztán megtudtam hogy nem szolt neki, anyám meg csak kiröhögött és mondta hogy "majd fog". Nem tudom, hogy megtette azóta amit igért, de nincs semmi változás azóta se.


Nem tudok másik szobába menni, egy szobás a lakás, egy gallérián alszom. A gallérián meg máshova nem lehet áttolni az ágyat. A fal mellett tudok csak aludni. A falak pedig konkrétan papírból vannak. Hallom azt is hogy a másik tüsszög, most azt is hallottam hogy büfögött valaki...igazábol mindent hallani innen.


Sokszor van olyan is, hogy üvőltenek. De csak random ordítoznak, meg csapkodják a falat. Jött ide egy család, pár napig laktak itt. A gyerekeik állandóan órdítottak teli torokból, csapkodták a falam, a szüleik se viselkedtek valami példamutatóan és éretten...


Már több éve van ez. Tényleg nem túlzok azzal, hogy nem érdekli szüleimet az egész. A fáradtságtól, és attól, hogy nem tudok pihenni még itthon se, kifakadtam és rá ordítottam szüleimre egyszer, hogy tegyenek már valamit, mert nem bírom, nem tudok aludni se. Ők meg csak ugyanúgy kiröhögtek engem...pedig sírtam is sokszor ez miatt, de nem csinálnak semmit.


Introvertált vagyok, és nehezen bírom az embereket és a zajokat, nem esik jól, hogy a saját "szobámba" is őket kell hallgatnom, főleg éjszaka...:( lehet "hisztis" vagyok vagy ilyesmi, de már nagyon sok éve kell ezt tűrnöm, és az se valami kellemes hogy a saját családomat nem is izgatja hogy én hogy érzek.



jún. 21. 23:55
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

#11: természetesen nem látok át a falon. :D De szerintem ez egyértelmű.

Nem, valóban nem hallja a többi lakó a dolgokat. Talán a felettük lakó, de nem tudom. A szomszéd lakás mellett közvetlen pedig nincs lakás, csak egy lépcsőház.

jún. 22. 12:53
 22/42 anonim ***** válasza:
0%

19

Adj hálát az égnek, hogy kisgyermekesek laknak ott.

jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

#15: köszönöm! Hát igen, nem nagyon érdekli anyámékat az egész.

És persze, van hogy zenével próbálok aludni, vagy ha éjszaka közepén felébredek a zajokra, akkor benyomok valamit hogy ne halljam. De azért sokszor van, hogy nagyom vágyom a csöndre, de tudom hogy erre itt nincs lehetőségem.

jún. 22. 13:01
 24/42 A kérdező kommentje:

#17: köszönöm a hasznos válaszodat, és hogy megértesz! :)

Én nem tudom ki a közösképviselő, de anyámékat megkérdezem erről, mert gondoltam rá én is, hogy ha anyámék nem tesznek semmit, akkor majd én fogok.

Fülhallgatókat nem szeretem, nagyon nyomja a fülem. De talán beprobálkozom egy ilyen zajszigetelössel.

jún. 22. 13:09
 25/42 A kérdező kommentje:
#16: ugye? Szép kis esti mese, nem? Bár a valóságban nem olyan kellemes átélni azért...:)
jún. 22. 13:12
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Lent a lépcsőhazban biztosan ki van írva a közös kepviselő neve és elérhetősége. De ha nincs, akkor kérdezd meg valamelyik szomszédot.
jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudnod, ki a tulaj, a közös képviselőnek szólj, majd ő intézkedik. De ha nem intézkedne, irj a jegyzőnek egy emailt. A helyi önkormányzat honlapján fönt van. De ha nem találnad, irj rám és kikeresem neked.
jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
81%
Azt azért tudd, hogy ha évek óta ez megy, és másokat is zavar, akkor már történt volna lépés, amennyiben lehetséges. Ha csak téged zavar, az kevés, hogy kiiktassák az airbnb-t a társasházból.
jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
62%
Nem is biztos, hogy engedélyezve van az airbnb.
jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

30

Utána lehet járni, de nem hinném, hogy évek óta csinálják háborítatlanul, ha az adott hátban tiltva van.

jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!