Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleim állandóan ledagad...

Ha a szüleim állandóan ledagadtoznak, miért szólnak le ha mozgok?

Figyelt kérdés

Egyik percben túl nagy a valagam, ne zabáljak annyit. A másikban meg tömni akarnak mint egy libát.

Igen ők is dagadtak.



júl. 9. 06:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy tényleg dagadt vagy? Kiló? Centi? Kor? Nem?
júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
170 cm 80 kiló
júl. 9. 07:16
 3/46 anonim ***** válasza:
55%

Én is annyi vagyok.. nyilván nem mindegy hogy lány vagy vagy fiú, meg hogy alkatilag milyen.

Nekem ez a súly/cm arány 40-42-es M-es méret. Én 40 felett vagyok és van két gyerekem.


Na de a lényeg, én valszleg semmiképpen nem dagattoználak le, de nem amiatt mert én magamat ne látnám reálisan, hát őszintén ha saját magamat tekintem, vannak pontok rajtam ahonnan nem ártana fogyni.. nekem nem a valagam hanem a belem nagy. 😬

Mindenesetre már nagyon régen ennyi kiló vagyok, se több se kevesebb.. kivéve mikor terhes vtam meg utána, na akkor voltam 110 is.. na az ízig vérig dagadt volt.


Egy szónak is a száz a vége.. koplalni nem érdemes, sportolni igen és ne törődj azzal ha valaki (családtag vagy sem, mindegy) piszkal ezzel. Ha neked jó, neked jó. Ha nem jó akkor meg ne koplalj hanem etkezz egészségesen.

júl. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Amíg azzal foglalkozol, hogy ők mire hogyan reagálnak, nem fog menni a fogyás... Pedig fontos! Sokkal fontosabb, mint az, hogy ők mihez mit szólnak. Az egyik füleden be, a másikon ki! Igenis mozogjál! És egyél kisebb adagokat!
júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
50%
4, azt sem tudjuk, mit, mennyit eszik, làtatlanba ebbe ne szóljunk bele...
júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
77%

"azt sem tudjuk, mit, mennyit eszik, làtatlanba ebbe ne szóljunk bele..."

De azt azért tudjuk, hogy túlsúlyos... Akik meg nem látatlanban szólnak bele, azok a szülei, de azok meg inkább ne szólnának...

júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
30%
Nem az a probléma H azt nem tudjuk mit eszik.. az a problama azt nem tudjuk milyen nemű..
júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
júl. 9. 08:03
 9/46 anonim ***** válasza:
36%
Nemtől függetlenül túlsúlyos az, aki 170 cm és 80 kiló.
júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
73%

Hát azért nem mindegy hogy egy 16 éves meg növésben lévő de izmos srác vagy egy 20 éves lány akinek a séta a mozgás..


Én szertornasz voltam közel 9 évig, 50-55 kilósan betegnek latszom. Nekem az ideális, nőies az a kb. 65- max 70 kiló. Én jelenleg is aktívan sportolok. Trialonozok már 11 éve.


Egyáltalán nem mindegy kinek milyen az izomzata stb.


Ettől függetlenül a kérdező magára is azt írta H kövér. "Igen ők IS dagadtak." Azaz, ő is.


Nyilván ha a szülők se az egészség hírnökei, akkor nehéz szemleletet váltani, de nem lehetetlen.

júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!