Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleim állandóan ledagad...

Ha a szüleim állandóan ledagadtoznak, miért szólnak le ha mozgok?

Figyelt kérdés

Egyik percben túl nagy a valagam, ne zabáljak annyit. A másikban meg tömni akarnak mint egy libát.

Igen ők is dagadtak.



júl. 9. 06:43
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
54%

"50-55 kilósan betegnek latszom. Nekem az ideális, nőies az a kb. 65- max 70 kiló."

Ez sokkal kevésbé mond bármit így, magasság nélkül...

júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
20%
Ja, én is ezen röhögtem +20 kg rengeteg.
júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
69%

Olyan 15 kilót jó lenne ledobnod, ez tény, már csak az egészséged érdekében is.


De míg engeded, hogy beleszóljanak, nem fog menni.

Szrni rájuk, EGYSZER elmondod, hogy ez a te dolgod, aztán nem foglalkozol velük.


Nálunk mondjuk a költözés és kapcsolat minimalizálása oldotta meg a problémát. Onnantól nem tudtak minden nap beszólogatni valamiért.

júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem vagy az. Kicsit tornázgass, aztán formálódsz még.
júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?
júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom ezzel akarnak ösztökélni, de elég hülye módszer.


170/80 nagyon sok. Rosszul kezelik a szüleid, de mindenképp le kellene fogynod, az ne vigasztaljon, hogy ők is dagadtak, magadért add le. Én 41 évesen vagyok ugyanilyen magassághoz 62 kg, 2 gyerek után. 26 éves koromig 50-52 kg voltam.


Számold ki mennyi kalóriával tudsz fogyni és ahhoz alakítsd az étrendedet, mindenképp kalóriadeficit kell a fogyáshoz, a mozgás nem elég, ha mellette sokat eszel.

júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
87%
Nem olyan vészes, de tök jó, hogy fogyni és formásodni akarsz. Ne hallgass a szüleidre, mozogj kedved szerint, ne engedd, hogy tömjenek. Ha anyagilag nem vagy független, az egészséges étkezést nehezebb megoldani, de az adagok csökkentésével, az egészségesebb falatok kiválogatásával szép eredményt érhetsz el. Pl leszedte a rántott húsról a panírt, a sült csirkéről a bőrt, köret helyett csalamádét vagy salátát eszel, desszert helyett almát, stb
júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
76%
És akkor mi van, ha van rajtad akárhány plusz kiló?
júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
69%
Én 100 kg vagyok 170 centivel, na és? 21/l
júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
90%

Álljon már meg a menet, ez itt nem a fogyókúra rovat! A kérdező nem fogyókúrás tanácsokat kért, véleményt a testsúlyáról meg aztán végképp nem! Ez a család rovat.

Nem mindegy, hogy hány éves vagy. A költözés és kapcsolatritkítás megoldja ezt a problémát. Ha még nem tudsz, akkor is kérd ki magadnak, ne sértegessenek, illetve sértsd őket vissza, el fogják hagyni a zaklatásodat. Primitívek és frusztráltak. Bántalmazó, rossz szülők.

júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!