Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz felnőtt emberként szülőtől...

Gáz felnőtt emberként szülőtől pénzt elfogadni szorult helyzetben?

Figyelt kérdés

Felnőtt, 30 közeli emberként nehéz helyzetbe kerültem, mert elveszítettem a munkahelyem. Úgy néz ki ősztől lesz másik, de addig nehezen tudnám megoldani a mindennapokat, főleg mert a nagyon jó helyen lévő albérletemet nem szeretném feladni. A szüleim felajánlották hogy támogatnak, fizetik a lakhatást ebben az időszakban. Jó anyagi helyzetben vannak, nekik nem lenne nagy kiesés ez a pénz. Bántja az önérzetemet, de elfogadtam az ajánlatot.

Szerintetek gáz szülőktől felnőttként pénzt elfogadni?


júl. 8. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Pláne, ha nekik nem okoz problémát és nem huzamosabb ideig kell.
júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim válasza:
90%

Nem gáz, ha nem rendszeres.

2. válaszolóval ne foglalkozz, egy undorító senkiházi

júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz. Kire számíthat az ember a bajban, ha nem a családjára?
júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 Grizesteszta ***** válasza:
85%
#2: Teged ugye kezelnek valahol? Mert ez az agresszivitas es rosszindulat messze nem normalis. Arrol nem is beszelve, hogy van am nagyon sok olyan szakma, ahol nem konnyu a megfelelo allast megtalalni. De ha siman csak a szuperjot varja ki a szulok segitsegevel, abban sincs kivetnivalo. A te modorodban viszont van boven.
júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem gáz, bárkivel megeshet az ilyen sajnos.. Ha a szüleidnek amúgy sem okoz gondot, hogy kisegítsenek, pláne nem kell miatta rosszul érezned magad. Annyi, hogy én mondjuk biztosan néznék őszig valamit, akár alkalmi munkát, hogy nem érezzem magam totál tehetetlennek.
júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
38%
Alapvetően nem gáz, de ha az ember már legalább 4-5 főállásban dolgozik, akkor hasznos lenne rendszeres megtakarítást képezni, legalább a fizetésed 20%-ban.
júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
8%
*4-5 éve
júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
11%
És őszig nincs napszám se sehol? Tudod ki hiszi el...
júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
60%
Fogadd el, de csak kölcsönbe, az teljesen rendben van.
júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
18%

Hiába lettem lepontozva. Egy ideig nekem se sikerült elhelyezkednem a szakmámban, egy gyárban dolgoztam ahelyett hogy a szüleim tartottak volna el. Az is egy nagyon hasznos tapasztalat volt utólag. Igaz, nem kerestem millió felett mint most, de az a 300 ezer is bőven elég volt hogy azt a pár hónapot átvészeljem.


(9-es vagyok)

júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!