Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az a sztereotípia,...

Miért van az a sztereotípia, hogy aki elmúlt 30 éves és nincs senkije, azzal probléma van?

Figyelt kérdés

jún. 27. 16:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
Én is 30 vagyok, de én sem érzem azt, h szeretnék párkapcsolatot. Jobban szeretnék magamra fókuszálni. Persze volt már 2 parkapcsolatom is, nem éreztem jól magam amugy benne. De az reg vlt.
jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs es nalam a család az, aki furan nezz ram emiatt.
jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert egyes emberek ferde szemmel néznek mindenkire, aki egy kicsit is kilóg a sorból, pedig attól, hogy valakinek még nem volt / korábban volt, jelenleg nincs párkapcsolata, még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.


Ha valakinek 30 évesen nincs partnere, annak lehet az oka zárkózottság, otthonülős természet, ahogyan az is, hogy az illető magasabb elvárásokat támaszt és nem jön össze akárkivel csak azért, hogy ne legyen egyedül, de lehetséges az is, hogy nem vágyik párkapcsolatra a korábbi rossz tapasztalatok miatt.


Kívülállóként nem láthatunk mások életébe.

jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%

Én ilyen vagyok, nem vagyok szűz, mert próbálkozásaim voltak, hogy úgy éljek, mint mindenki más, de rá kellett jönnöm, hogy egyszerűen nem nekem való. Lehet, hogy brutál önzően hangzik, de senki nem ér annyit, hogy miatta feladjam az egyedül éléssel járó elképesztő kényelmet.

Hogy ez miért baj másoknak? Én úgy látom, hogy leginkább azoknak baj, akiknek vagy nincs fantáziája ahhoz, hogy felfogja, hogy nem csak az ő nézetei vannak a világon, vagy maga is elégedetlen a saját választásaival, és ezek a hangosabbak, mert "b+ meg, ha én elvettem ezt a nőt, két gyereket adtam ennek a világnak, mindent feláldoztam, amíg fel nem nő a két gyerek, akkor te hogy képzeled, hogy ezt majd megúszod, és nem lesz következménye?!" - konkrétan elhangzott.

jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%

#14


Van következménye sajnos.

Te fizeted az adókat még ők felszednek minden támogatást az államtól.

jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

1001 oka lehet annak, hogy kinek miért nincs.


ÉS nagyon sokan szakíthatnak 28-29-30 évesen ami után lehet h évekig nem találnak mást...


Szerencsére én leginkább csak ezen az oldalon olvasom azt a marhaságot, hogy ha elmúltál 30 és egyedül vagy selejt vagy, ha 35 akkor meg kb egy vénember.

jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam amúgy is 30-nak
jún. 28. 15:52
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem...és ha nem házasodtok össze akkor dugd el a papírjaidat és nem is kell tudnia, hogy hány éves vagy. :)
jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%
Mert a magyar mindenkibe belerúg... Aki 25 év alatt házasodik és szül, abba azért, aki 30 évesen nem házasodott meg, abba azért, aki nem vállal gyereket, abba azért, aki 1 gyereket vállal, abba azért, aki 2-nél többet vállal, az meg minek szült. Ameddig nem hal ki az a hülyére vehető demens generáció, akik a Kádár-korszakban voltak fiatalok és hozzászoktak a tervgazdálkodás szintű életmendzsmentbe, addig így maradunk... Sajnos a jó öreg múlt századi ellenségkép generálás most is tökéletesen megy, hála annak, hogy a felnövekvő generáció is ennek több generációs lenyomatát viseli... Ameddig nem jut el bő 9.000.000. magyarból alaphangon 5.000.000. pszichológushoz legalább egyszer az életében, itt nem lesz változás...
jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
Azért a 14-esben említett pasi nem semmi. Mégis mi az a minden, amit feladott, amíg a 2 gyereke fel nem nő? Feladta a munkáját, a baráti körét, otthon tölti az egész napot a két gyerekkel meg a házimunkával, ha nagy nehezen kimozdulnak valahova, ő marad ki jó eséllyel a programból, mert figyeli és fegyelmezi állandóan a gyerekeket (vagy viseli a megvető pillantásokat, hogy a gyerekei nem viselkednek?) Akkor egész modern pasi, aki megteszi azt, amit a feleségéről automatikusan vár az egész társadalom. De van valahogy egy olyan érzésem, hogy a fenenagy áldozat mindössze az, hogy nem mehet el annyit esténként a haverokkal, mint régen...
júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!