Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az a sztereotípia,...

Miért van az a sztereotípia, hogy aki elmúlt 30 éves és nincs senkije, azzal probléma van?

Figyelt kérdés

jún. 27. 16:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Mire gondolsz? Elmúlt 30 és ÉPPEN nincs senkije vagy elmúlt 30 és SOHA NEM IS VOLT senkije? Nagyon nem ugyanaz a helyzet.
jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Amit az első írt. Nekem a 30 éves születésnapomon ÉPP nem volt senkim, viszont 31 évesen már férjhez mentem. :D

Egyébként mi az, hogy "probléma"? Minden embernek van problémája, senki sem tökéletes.

jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Nekem fura inkább... Nem azért, hogy kötelező, csak mégis furcsa hogy nem vágyik társra. Ismerek olyat, aki szerintem 30 évesen is szűz lesz még, meg olyat is aki 32 évesen azt mondta nem akar senkit, nem akar komoly kapcsolatot (de neki volt már barátnője). Kinek hogy... Engem nem zavar, ha neki nem kell.


Inkább, mint hogy csak azért legyen az ember valakivel, hogy kihasználja a másikat. Mert olyat is ismerek, aki csak azért pasizik, hogy legyen egy cselédje akit ugráltathat. Hazudik neki egy olyan személyiséget, akibe beleszeretett a srác és azt hiszi egy kedves lány, meg a szép külsővel fogta meg valószínűleg. Az aktuális pasit a háta mögött meg elhordja ilyen olyan köcsögnek, mert amúgy nem szereti. Na vele tényleg probléma van.

jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor èn meg egy olyan 30-on túli csajt ismerek aki tök jól néz ki(szerintem) de legalábbis 100% hogy be tudná pasizni akármelyik pillanatban, mégis évek óta szingli. Egyszerűen nem akar társat meg gyerekeket, vagy nagyon válogatós. Vannak ilyen emberek. Nem tudhatod ki miért van "egyedül".
jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

#1


És mi van, ha valaki nem akar párkapcsolatban élni?

jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%

5

Szerintem elég marginális réteg zárkózik el teljes mértékben a párkapcsolattól.

Nyilván ha valaki nem akar párt, akkor mindenkinek jobb, ha egyedül van. Ha viszont akar, de 30 éves koráig egyszer sem sikerült összejönnie senkivel az minimum elgondolkodtató.

jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
2es! Ezt hogy sikerült összehozni?
jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nekem edddig csak szex kapcsolatok voltak
jún. 27. 17:38
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

De legalább már volt kérdező. Én 26 évesen szűz vagyok. Párkapcsolatom sem volt. Mondjuk igaz, nem vagyok még 30.

Engem annyiból nem zavar, hogy legalább sosem törték össze a szívem, sosem voltam szerelmes, de nem is akarok az lenni. A szívem is érintetlen.

jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hármas, 33 éves szűz nő vagyok.Sose volt senkim nem is akartam senkit se még csókolózni se akartam.

Alkalmam lett volna párkapcsolatra de nem akartam.

Semmi értelmét nem találom a szexnek és a párkapcsolatnak.

Úgy hogy nem is akarok soha.

Nem érzem ezért furának magam.

jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!