Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha a lanyom...

Mit lehet tenni, ha a lanyom lenéz?

Figyelt kérdés

Nem keresi a társaságom, csak ha penz kell.

Most mar lassan 18 éves. Ha itthon van bezárkózik a szobajaba, ha bekopogok, keri, hogy ne zavarjam.

A szobajat a saját ízlese szerint rendeztem be, hogy szívesen legyen ott, nem volt olcsó mulatság.

Kedves vagyok vele, megertő.

Nem várom el, csak hogy mosolyogjon es legyen boldog. Jól tanul, sok a baratja.

Az apjaval nem élek mar egyutt rég. Az apja folyton mosta a fejét, hogy anyád lúzer, nem dolgozik stb.

Ahanyszor hazajön a lanyom azt mondja hogy ciki, hogy munkanélkuli vagyok. Lett egy diagnózisom es hamarosan leszazalekolnak.

Mondtam neki. De csak fújja, hogy mikor fogok mar dolgozni, meg hogy milyen szégyen vagyok.

Mondjuk, ápolt vagyok, fiatalos.

A lakasom tiszta, szép bútorokkal berendezve, igényesen.

Nem iszom, nem vagyok züllött, 2 egyetemet is elvégeztem, megis szegyell a lanyom.

Az apja villában lakik.

A gáz az, hogy megis tőlem kapta es kapja a legtöbb penzt nem a gazdag apjatól, aki zsugori.

Az apja mivel elvaltam tőle bosszúból azt akarja, hogy a lanyom ne tartsa velem a kapcsolatot. A lanyom belátta. De megis tartja de csak penzt kér. (nekem vlt kis maganvagyonom, kis örökség)

Elutasító, sose ölel meg, ha meg akarom puszilni ellök. Úgy érzem sajnos , hogy sehogyse tudtam meglágyítani a szívét, hiaba adtam neki a vagyonom nagy részét, csak legyen vegre hajlandó szóba állni velem.

Hiaba van itthon sokszor, megsem tudunk beszelni.

Nem hajlandó. Egyeduli gyerekem es nagyon sok szeretetet adtam neki pici korában.

Lehet a kamaszkor ilyen?

Allítólag a kamaszok szegyellik a szuleiket de elmúlik.

Nem tudom, mellette idiótának érzem magam. Szamomra, ha őszintr akarok lenni ez a kapcsolat mar reg toxikus. Mert semmi jót nem ad se kedvesség, se köszönöm, csak vesz es vesz. Es ha nem adnák ennyi se lenne.


márc. 24. 14:38
 81/97 anonim ***** válasza:
75%

"Egy gyermek, aki keresi az útját!


Akinek nem könnyű egy lélektipró apa mellett. En ismerem kiskorától es arany lelke volt mint kisgyerek. Szerintem ez megmaradt valahol!"


Téveszméket dédelgetsz, mert keptelen vagy belatni, hogy a gyereked nem az, akinek hiszed. Aki mindenkivel kedves, csak a saját anyjával nem, aki ridegen elszedi az anyja penzet, aki tartja a markat, miközben ocsmanyul beszél vele, annak a személyisége nincs rendben. Mégis mi az, amitől ezek után meg annyira el vagy ájulva a lányod kapcsán, hogy még mindig hagyod ezt neki? Úgy beszelsz rola, mintha a szerelmed lenne kb. Nem hangzik egészségesnek ez az egész.

márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
85%

"Mit lehet tenni, ha a lanyom lenéz?"

El lehet kezdeni például felelős anyaként viselkedni. A lányod csicskának néz, és te úgy is viselkedsz, hogy erre rászolgálj.

Sajnállak, mert a válaszaid alapján nem fogsz változtatni, nem fogsz te soha az asztalra csapni, a lányod meg kihasznál. Ez van, te főzted magadnak, most meg is kell enned.

márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
73%
Néha lehet nemet mondani, nem rokkan bele az a gyerek.
márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 A kérdező kommentje:

Engem mindenki bántott es kihasznált, ezért választottam, hogy férfi nélkül éljek, de eldöntöttem, hogy az egyetlen, akinek tűrni fogok, az a lányom lesz, persze egy határig. Adtam neki időt mindenre, türelmet.

81 es, nem vagyok kiájulva tőle, csak aggódok érte es szeretem ellátni azzal, amire szuksege van, ez nekem örömet okoz, beteg módon, de amúgy sok mindenben igazad van

márc. 25. 11:41
 85/97 anonim ***** válasza:
91%

84, "Engem mindenki bántott es kihasznált"

A helyzet az, hogy ezt azért csinálták/csinálhatták meg, mert hagytad. Nyilván valamiféle sérülés áll a háttérben, de a tényeken nem változtat.


"akinek tűrni fogok, az a lányom lesz, persze egy határig"

A határt már régen átlépte. Hidd el, a világ nem díjazza a mártírokat.


A gyereked nem fog kárpótolni azért, amit neked az élet nem adott meg. Tisztelni sem fog. Akkor fog tisztelni, ha az eddig önmegtagadó anyja végre a sarkára áll.

Gyűjtsd össze a kiflik árát és kérj terápiás segítséget.

márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
100%

Az az aggódás és a törődés ha nyakába kötsz egy sálat az ajtóban ha fúj a szél.

A lányod hozzád se szól, csak ha pénz kell, és még csak 16 éves.

Neki nem a törődésedre van szüksége.

márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 A kérdező kommentje:
Nem kell kárpótoljon csak tudjam, hogy jól van h majd nyugodtan dögölhessek meg en is
márc. 25. 12:07
 88/97 anonim ***** válasza:
67%

"-Egy napon mind meghalunk.

- Ez igaz. De az összes többi napon élni fogunk"

márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, a legnagyobb jóindulattal mondom, hogy keress fel egy szakembert. A legnagyobb mértékben a lányoddal b.szol ki, mert egy élhetetlen, akaratos és önző pichát nevelsz éppen, amit nem fognak díjazni a körülötte élők és ha ilyen marad a természete, sok jó nem vár rá az életben.

Neked kellene meghúznod a határokat és normális kapcsolatot kialakítanod vele, de te egyelőre saját magadat is csak szénné alázod, amikor minden füttyszavára ugrasz, utalod a k.rva kiflijének az árát. Úgy viselkedsz, mintha te egy eltiporható felmosórongy lennél, és közben hajtogatod ezt a h.lyeséget, hogy "csak neki legyen jó"... hát nem lesz, de neked se. Ezt akarod, tényleg ez a célod?

Mert ha igen, akkor gratulálok, a legjobb úton vagy affelé, hogy sikerüljön.


Szedd már össze magad, az isten áldjon meg...

márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
72%

"csak tudjam hogy jól van h majd nyugodtan dögölhessek meg en is"

De nincs jól, el van cseszve.

Ha szerencséd lesz, talál magának majd egy millás faszit, aki nem dobja az utcára a gyerekkel, ahogy a férjed veled is tette.

márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!