Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha a lanyom...

Mit lehet tenni, ha a lanyom lenéz?

Figyelt kérdés

Nem keresi a társaságom, csak ha penz kell.

Most mar lassan 18 éves. Ha itthon van bezárkózik a szobajaba, ha bekopogok, keri, hogy ne zavarjam.

A szobajat a saját ízlese szerint rendeztem be, hogy szívesen legyen ott, nem volt olcsó mulatság.

Kedves vagyok vele, megertő.

Nem várom el, csak hogy mosolyogjon es legyen boldog. Jól tanul, sok a baratja.

Az apjaval nem élek mar egyutt rég. Az apja folyton mosta a fejét, hogy anyád lúzer, nem dolgozik stb.

Ahanyszor hazajön a lanyom azt mondja hogy ciki, hogy munkanélkuli vagyok. Lett egy diagnózisom es hamarosan leszazalekolnak.

Mondtam neki. De csak fújja, hogy mikor fogok mar dolgozni, meg hogy milyen szégyen vagyok.

Mondjuk, ápolt vagyok, fiatalos.

A lakasom tiszta, szép bútorokkal berendezve, igényesen.

Nem iszom, nem vagyok züllött, 2 egyetemet is elvégeztem, megis szegyell a lanyom.

Az apja villában lakik.

A gáz az, hogy megis tőlem kapta es kapja a legtöbb penzt nem a gazdag apjatól, aki zsugori.

Az apja mivel elvaltam tőle bosszúból azt akarja, hogy a lanyom ne tartsa velem a kapcsolatot. A lanyom belátta. De megis tartja de csak penzt kér. (nekem vlt kis maganvagyonom, kis örökség)

Elutasító, sose ölel meg, ha meg akarom puszilni ellök. Úgy érzem sajnos , hogy sehogyse tudtam meglágyítani a szívét, hiaba adtam neki a vagyonom nagy részét, csak legyen vegre hajlandó szóba állni velem.

Hiaba van itthon sokszor, megsem tudunk beszelni.

Nem hajlandó. Egyeduli gyerekem es nagyon sok szeretetet adtam neki pici korában.

Lehet a kamaszkor ilyen?

Allítólag a kamaszok szegyellik a szuleiket de elmúlik.

Nem tudom, mellette idiótának érzem magam. Szamomra, ha őszintr akarok lenni ez a kapcsolat mar reg toxikus. Mert semmi jót nem ad se kedvesség, se köszönöm, csak vesz es vesz. Es ha nem adnák ennyi se lenne.


márc. 24. 14:38
 11/97 anonim ***** válasza:
87%
9: nem jo! Nem szabad! Kontraproduktiv, csak olaj a tuzre.
márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha a kedvében akarsz járni, ezúttal ne pénzzel old meg.

Ha nincs olyan munka amit szívesen dolgoznál, akkor kezdj valami jótékonyba. Rengeteg szervezet keres önkéntest, utazásokhoz, tárgyalásokhoz irodákba. Biztos van olyan ügy, ami érdekel téged, és a lányod is fogná, hogy értékes része vagy a társadalomnak.

Én lehet el se mondanám, hogy önkéntes vagyok.

márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hibás. Az apja agymosta. Es ezert van ami
márc. 24. 15:19
 14/97 A kérdező kommentje:
Ezt a lanyomról nem fogadom el, hogy barki ilyet mondjon, latatlanban sem!
márc. 24. 15:33
 15/97 anonim ***** válasza:
27%

15.: De hát attól még lehet az, mert ő a te drága pici lányod!


Figyelj, bármit teszel, bármit csinálsz, az sehogy sem lesz jó, mert egy ribizli. Nem benned a hiba etekintetben.


Neki a tinderkéje, meg az instagrammocskája mindig is fontosabb lesz, mint te. Ha éppen a hányásodban fogsz haldokolni, akkor is előbb megy majd az ingyen kávéra, minthogy a legminimálisabb módon segítsen neked.


Egyszerűen csak dobd el, aztán majd amikor térden csúszva jön bocsánatot kérni, na akkor kell szembeköpni!

márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg neki, hogy nagyon kellemetlen a társasága, 18 éves kora után nem szeretnél egy fedél alatt lakni vele, mert túl sok stresszt okoz neked, amire nincs szükséged, pláne így, hogy nem is vagy teljesen egészséges. Kedvességre, jóindulatra lenne szükséged, ami belőe hiányzik. Mehet lakni az apjához.
márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
92%

Simán lehet, hogy arra játszik hogy mehessen apjához, azért egy villa nem olyan rossz.

Nyilván az ember próbál a kamaszának mindent megtenni, kedvében járni, és ha még rohadt nyersen is, a 14esnek abban igaza van, hogy nem kell a "ribizli"ségig engedni.

Azért állj a sarkadra, a felnőtt még te vagy otthon. Nehogy már csak akkor szóljon a szüleihez, ha pénz kell.

Küldd el dolgozni, aztán várd otthon szeretetben.

márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 Szervizmérnök úr ***** válasza:
89%

"Itt vagyok egyedül, sírva, mert azt kepzeltem, hogy egy szep bensőséges kapcsolatunk lesz. Es nem, nem akarok pasit keresni, mert az nem pótolja a gyerekem!"

Lehet, az a baj, hogy nagyon rá akarsz telepedni és pont ezáltal taszítod.

18 évesen már el kellene engedni otthonról, repüljön ki a fészekből!

Majd utána keres téged, ha akar.

Ha neked magányérzeted van, az nem a lánnyal kell kielégíteni.

Egy úrral inkább.

márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 A kérdező kommentje:

Elsősorban a lanyom nem k..a es nem ribizli, mert kiskorú!

Egy gyermek, aki keresi az útját!

Akinek nem könnyű egy lélektipró apa mellett. En ismerem kiskorától es arany lelke volt mint kisgyerek. Szerintem ez megmaradt valahol!

Ez elfogadhatatlan ilyet mondani róla nekem fáj

márc. 24. 16:06
 20/97 A kérdező kommentje:
21 es, még csak 17 évet tölt. Nem nagykorú. Semmilyen igényemet nem kell kielégítse, csak a kapcsolatunk lehetne jobb
márc. 24. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!