Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha a lanyom...

Mit lehet tenni, ha a lanyom lenéz?

Figyelt kérdés

Nem keresi a társaságom, csak ha penz kell.

Most mar lassan 18 éves. Ha itthon van bezárkózik a szobajaba, ha bekopogok, keri, hogy ne zavarjam.

A szobajat a saját ízlese szerint rendeztem be, hogy szívesen legyen ott, nem volt olcsó mulatság.

Kedves vagyok vele, megertő.

Nem várom el, csak hogy mosolyogjon es legyen boldog. Jól tanul, sok a baratja.

Az apjaval nem élek mar egyutt rég. Az apja folyton mosta a fejét, hogy anyád lúzer, nem dolgozik stb.

Ahanyszor hazajön a lanyom azt mondja hogy ciki, hogy munkanélkuli vagyok. Lett egy diagnózisom es hamarosan leszazalekolnak.

Mondtam neki. De csak fújja, hogy mikor fogok mar dolgozni, meg hogy milyen szégyen vagyok.

Mondjuk, ápolt vagyok, fiatalos.

A lakasom tiszta, szép bútorokkal berendezve, igényesen.

Nem iszom, nem vagyok züllött, 2 egyetemet is elvégeztem, megis szegyell a lanyom.

Az apja villában lakik.

A gáz az, hogy megis tőlem kapta es kapja a legtöbb penzt nem a gazdag apjatól, aki zsugori.

Az apja mivel elvaltam tőle bosszúból azt akarja, hogy a lanyom ne tartsa velem a kapcsolatot. A lanyom belátta. De megis tartja de csak penzt kér. (nekem vlt kis maganvagyonom, kis örökség)

Elutasító, sose ölel meg, ha meg akarom puszilni ellök. Úgy érzem sajnos , hogy sehogyse tudtam meglágyítani a szívét, hiaba adtam neki a vagyonom nagy részét, csak legyen vegre hajlandó szóba állni velem.

Hiaba van itthon sokszor, megsem tudunk beszelni.

Nem hajlandó. Egyeduli gyerekem es nagyon sok szeretetet adtam neki pici korában.

Lehet a kamaszkor ilyen?

Allítólag a kamaszok szegyellik a szuleiket de elmúlik.

Nem tudom, mellette idiótának érzem magam. Szamomra, ha őszintr akarok lenni ez a kapcsolat mar reg toxikus. Mert semmi jót nem ad se kedvesség, se köszönöm, csak vesz es vesz. Es ha nem adnák ennyi se lenne.


márc. 24. 14:38
 51/97 anonim ***** válasza:
92%
Azt irod, nemsoka betolti a 18-at. Akkoe koltozhet apukahoz, ilyen egyszeru. Plane, ha szegyell is. De nehogymar a nyul vigye a vadaszpuskat, hogy meg te hodolsz be neki es hunyaszkodsz meg. Azert alljon meg a menet.
márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
93%

Az enyém fiatalabb, de amikor rájön a lázadó, visszabeszélő, kihaénnem stílus, hidegre váltok, csak a kötelező szóváltás. Kész a kaja, pakoljon el, stb. Persze kérni semmit nem lehet, sajnos nem hallom.

Kitartó, néha 2-3 nap is, de muszáj.

márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
81%
Azért azt közölném vele, hogy ha ennyire nagylány már, akkor a saját gondolatait ossza meg és ne apáét,ill. ne a szégyellni való, csóró anyját húzza már le kiflivel.
márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
88%

Köszönöm a választ

Szóval ott álltok a kasszánál és küld egy sms-t hát tuti hogy nem nézném meg írtad hogy ne szidjuk a lányod ezt meg is értem de akkor is nagyon gáz amit csinál


Írják többen hogy mondja neki a kérdező hogy költözzön az apjához hát biztos hogy nem fogja hisz szereti

márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 A kérdező kommentje:

Nem ketten állunk a kasszánál.

Õ áll ott állítólag, en meg otthon vagy mashol. Es ír, hogy utaljak pénzt

márc. 24. 22:47
 56/97 anonim ***** válasza:
93%

Fordítva ül a lovon.

Kicsit tedd helyre az agyát.

Szégyelli, hogy nem dolgozol, de pénzt mégis tőled kér.

Én biztos mondanám, oldd meg lányom, sajnos munkanélküli vagyok.

márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
79%

Az hogy arra nem tanítottad meg hogy egy minimális tiszteletet mutasson feléd egy dolog

Az nem válasz erre H a volt férjed ellenes hangolja-amit elhiszek-

DE te élsz vele azt írod van két diplomád tehát annyira nem lehetsz buta tudnod kellett volna úgy nevelned hogy legyen normális értékrendje


Az meg hogy úgy megy be egy boltba hogy nincs nála pénz háát elég érdekes, ilyenkor mennyit utálsz neki 10 ezret?

márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 A kérdező kommentje:
Van penze mert latom a kontóján, de nem akarja költeni. Es sajnalna kajara költeni magának. Ezert utalok, amennyibe a kaja kerül
márc. 24. 23:01
 59/97 anonim ***** válasza:
93%
Ha pénz kell rögtön szóba áll veled...Egyszerűen ne utalj neki, nem kell rögtön ugarni ahogy vakkant. Neveletlen hálátlan kis dög. Tanulja meg, hogy ez nem így működik. Ha annyira kell a pénz szóljon a gazdag apjának és kérjen tőle
márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
79%

Ezek rossz szokások, amiket le kell vetkőzni.

Szabj egy limitet, azt használja és pont.majd leszokik a kifliről, ha nem tetszik. Nyilván, ha egy gyerek jólétbe születik, más lesz az értékrendje, de ez addig elnézhető amíg nem él vissza ezzel és nem tiszteletlen. Olyan nincs, hogy utálom és szégyellem az anyám, de a pénzt ide de azonnal, mert itt állok a kasszánál.

márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!