Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha a lanyom...

Mit lehet tenni, ha a lanyom lenéz?

Figyelt kérdés

Nem keresi a társaságom, csak ha penz kell.

Most mar lassan 18 éves. Ha itthon van bezárkózik a szobajaba, ha bekopogok, keri, hogy ne zavarjam.

A szobajat a saját ízlese szerint rendeztem be, hogy szívesen legyen ott, nem volt olcsó mulatság.

Kedves vagyok vele, megertő.

Nem várom el, csak hogy mosolyogjon es legyen boldog. Jól tanul, sok a baratja.

Az apjaval nem élek mar egyutt rég. Az apja folyton mosta a fejét, hogy anyád lúzer, nem dolgozik stb.

Ahanyszor hazajön a lanyom azt mondja hogy ciki, hogy munkanélkuli vagyok. Lett egy diagnózisom es hamarosan leszazalekolnak.

Mondtam neki. De csak fújja, hogy mikor fogok mar dolgozni, meg hogy milyen szégyen vagyok.

Mondjuk, ápolt vagyok, fiatalos.

A lakasom tiszta, szép bútorokkal berendezve, igényesen.

Nem iszom, nem vagyok züllött, 2 egyetemet is elvégeztem, megis szegyell a lanyom.

Az apja villában lakik.

A gáz az, hogy megis tőlem kapta es kapja a legtöbb penzt nem a gazdag apjatól, aki zsugori.

Az apja mivel elvaltam tőle bosszúból azt akarja, hogy a lanyom ne tartsa velem a kapcsolatot. A lanyom belátta. De megis tartja de csak penzt kér. (nekem vlt kis maganvagyonom, kis örökség)

Elutasító, sose ölel meg, ha meg akarom puszilni ellök. Úgy érzem sajnos , hogy sehogyse tudtam meglágyítani a szívét, hiaba adtam neki a vagyonom nagy részét, csak legyen vegre hajlandó szóba állni velem.

Hiaba van itthon sokszor, megsem tudunk beszelni.

Nem hajlandó. Egyeduli gyerekem es nagyon sok szeretetet adtam neki pici korában.

Lehet a kamaszkor ilyen?

Allítólag a kamaszok szegyellik a szuleiket de elmúlik.

Nem tudom, mellette idiótának érzem magam. Szamomra, ha őszintr akarok lenni ez a kapcsolat mar reg toxikus. Mert semmi jót nem ad se kedvesség, se köszönöm, csak vesz es vesz. Es ha nem adnák ennyi se lenne.


márc. 24. 14:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem tudsz kimászni, ha ezt a túlféltő reakciót nem vetkőzöd le. Mit kezdesz ha elfogy a pénz? Majd nem engeded ki a lakásból?
márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
58%

"szerintem is 43 as, nem tisztel, mert nincs mit rajtam, mert mindig el voltam olvadva tőle es latta h ez kattant, mit lehet ezen tisztelni, aki mindent megad es sose haragszik. Tenyleg egy ilyenbe rúgni kell"


Nem érted 10 oldal után se, csak sajnáltatod magad, tényleg ciki vagy.

Nem azért nem tisztel, szeret, mert sose haragszol rá vagy kedves vagy vele, mert ez ALAP egy anyától. Világosan elmondta mi baja. Annyit lát, hogy nem dolgozol, nincs bevételetek, ez a ciki neki.

Az is el lett mondva, hogy az "apuci több pénzt ad, oda szeretek jobban menni", meg a bezárkózok a szobába az egy TINIFÁZIS. Nem minden tini ilyen, de nagyon sokan igen. Majd elmúlik.


Azt sem értem ki az a fax előzőek között, akinek a gyerekének a saját félretetett pénzéből kell kaját vennie magának 17 évesen. lesülne a pofámról a bőr, ha nem etetném a gyerekemet.

Nyilván lehet határt húzni ebben is. Elmentek hétvégente együtt vásáolni, vegyétek meg együtt ami egy hétre kell és adj neki egy 5 ezrest hetente, amit ha kell, plusz kiflire költhet, vagy eltehet nyaralósdit játszani.

Itt a határvonal! És megmondod, hogy nem, nem utalsz!

márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
70%

Na és nálad mi a hátar?

Szerintem bőven túllépte

márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, ha nem provokáló, kattintásvadász troll vagy, akkor bizony menthetetlen, mert majd 1 válasz után is fújod a magadét, ritkán vannak ilywn józan és összetartó válaszok itt, mint ennél a kérdésnél, de nyilván mi mindannyian helikopterek vagyunk, csak te nem, ugye…


…most már csak azért imádkozom a jósorsomhoz, hogy nehogy véletlenül az én fiam szedje össze ezt a neveletlen, bunkó kis hercegnőt, akinek az értetlen, nevelésre, határtartásra képtelen, saját sérelmein pörgő anyja itt rinyálgat ahelyett, hogy majd 100 válasz után elkezdjen gondolkodni kicsit…


…34-es voltam, aki szerint ideje a tükör, lánykádnak is, magadnak is.

Tiszteletlen zsarolásra, lenézésre pénzcsap elzár…de úgysem teszed meg, mert mártírnak lenni bizony mégiscsak könnyebb és kényelmesebb neked is, mint értelmes értékrendet közvetíteni… ahhoz kitartás és határozottság, igazi szeretet sem ért, mert amit csinálsz, ez a becsicskuló ráhagyás, ez minden, csak nem valódi, építő szeretet.

márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
26%
Ha az apjához nem költözhet, akkor rakd be egy intézetbe, vagy helyeztetsd el nevelőszülőknél.
márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
17%
Vagy rakd be egy kollégiumba, de mindenképp paterold el otthonról.
márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
13%
#94 valószínűleg kamu már csak a kiflis dolog miatt is DE tegyük fel hogy nem az miért kellene tisztelni egy ennyire gyenge jellemű embert? Azon kívül persze hogy ő az anyukája neki köszönheti az életét stb de nézzen fel rá mire is?
márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!