Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha a lanyom...

Mit lehet tenni, ha a lanyom lenéz?

Figyelt kérdés

Nem keresi a társaságom, csak ha penz kell.

Most mar lassan 18 éves. Ha itthon van bezárkózik a szobajaba, ha bekopogok, keri, hogy ne zavarjam.

A szobajat a saját ízlese szerint rendeztem be, hogy szívesen legyen ott, nem volt olcsó mulatság.

Kedves vagyok vele, megertő.

Nem várom el, csak hogy mosolyogjon es legyen boldog. Jól tanul, sok a baratja.

Az apjaval nem élek mar egyutt rég. Az apja folyton mosta a fejét, hogy anyád lúzer, nem dolgozik stb.

Ahanyszor hazajön a lanyom azt mondja hogy ciki, hogy munkanélkuli vagyok. Lett egy diagnózisom es hamarosan leszazalekolnak.

Mondtam neki. De csak fújja, hogy mikor fogok mar dolgozni, meg hogy milyen szégyen vagyok.

Mondjuk, ápolt vagyok, fiatalos.

A lakasom tiszta, szép bútorokkal berendezve, igényesen.

Nem iszom, nem vagyok züllött, 2 egyetemet is elvégeztem, megis szegyell a lanyom.

Az apja villában lakik.

A gáz az, hogy megis tőlem kapta es kapja a legtöbb penzt nem a gazdag apjatól, aki zsugori.

Az apja mivel elvaltam tőle bosszúból azt akarja, hogy a lanyom ne tartsa velem a kapcsolatot. A lanyom belátta. De megis tartja de csak penzt kér. (nekem vlt kis maganvagyonom, kis örökség)

Elutasító, sose ölel meg, ha meg akarom puszilni ellök. Úgy érzem sajnos , hogy sehogyse tudtam meglágyítani a szívét, hiaba adtam neki a vagyonom nagy részét, csak legyen vegre hajlandó szóba állni velem.

Hiaba van itthon sokszor, megsem tudunk beszelni.

Nem hajlandó. Egyeduli gyerekem es nagyon sok szeretetet adtam neki pici korában.

Lehet a kamaszkor ilyen?

Allítólag a kamaszok szegyellik a szuleiket de elmúlik.

Nem tudom, mellette idiótának érzem magam. Szamomra, ha őszintr akarok lenni ez a kapcsolat mar reg toxikus. Mert semmi jót nem ad se kedvesség, se köszönöm, csak vesz es vesz. Es ha nem adnák ennyi se lenne.


márc. 24. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz erzes ez nekem, belső ürességet érzek. Fájdalmat. Sötét gyászt. Nem így kepzeltem hogy így alakul a gyerekemmel a kapcsolat
márc. 24. 14:41
 2/97 anonim ***** válasza:
80%
Szoktal beszelgetni vele?
márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 A kérdező kommentje:
Most mondom, hogy nem lehet, hiszen leírtam, hogy nem enged a szobajaba, zavarom
márc. 24. 14:54
 4/97 anonim ***** válasza:
85%

Gazdag családban nőtt fel és rögzült, a pénz nagy úr és mindent megold, válás előtt mindent megkapott. De most apuci pici lánya már nem lakhat a villában, mert anyu elvált apu pénzétől.

Sajnos ez a helyzet, és egy 18 éves már nem kamasz.

Sajnálom, nehéz belátni, de kineveltetek egy aranyásót.

márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
80%
Túlságosan ne vedd a lelkedre, a kamaszok gyakran így viselkednek és többnyire szó sincs arról, hogy szégyellnék a szülőt.
márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
88%
Elmulik. Varj nehany evet es megjon az esze. ;-)
márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 A kérdező kommentje:
Itt vagyok egyedül, sírva, mert azt kepzeltem, hogy egy szep bensőséges kapcsolatunk lesz. Es nem, nem akarok pasit keresni, mert az nem pótolja a gyerekem!
márc. 24. 15:04
 8/97 A kérdező kommentje:
5 ös ő mondta, hogy szégyell emiatt
márc. 24. 15:05
 9/97 anonim ***** válasza:
91%
Megmondanám neki hogy én is szégyenlem őt amiért ilyen lett.
márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
84%
8, Kerdezo: ugyanmar! Ebben a korban, sot elotte, de utana is 1-2 evvel, kepesek osszehordani mindent. Persze, hogy nem jo, persze, hogy nehez. Raadasul ott van a valas is, ami nehezito tenyezo es neki is fel kell dolgoznia, eletmod- es kornyezetvaltozas, erzelmileg veszteseg. Turelem!
márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!