Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha megtudja a...

Szerintetek ha megtudja a nagyobb gyerek, hogy testvére született kíváncsi lesz rá?

Figyelt kérdés
A férjem régi kapcsolatából van egy 10 éves lánya, akivel kb 5 éve nem tartjuk a kapcsolatot az anyja miatt. Nem akarok belemenni, de konkrétan a nő mindenáron tönkre akarta tenni a páromat és a kapcsolatunkat is a gyereken keresztül. Bízunk benne, hogy a lány normálisabb lesz mint az anyja és majd felkeres minket. Hamarosan megszületik a közös gyermekünk, szerintetek esélyes, hogy kíváncsi lesz a féltestvérére?
jan. 24. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:
Elképesztő amúgy milyen rosszindulat van mindenkiben. Nincs szükségünk ingyen babyszitterre, hidd el ki tudjuk fizetni ha kell. Igazából csak tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, de látom az emberek nagyrésze csak fröcsögni jár ide. A normális válaszolóknak köszönöm
jan. 24. 13:18
 52/87 anonim ***** válasza:
79%

Igen, a szokásos mindenki rossz aki kibillent a kis világodból és szembesít a helyzettel. Takarózhatsz azzal, hogy mindenkiben a rosszindulat van de a helyzeten nem változtat, hogy a párod 5 éven keresztül nem kereste a gyerekét és nem kifogás az, hogy az anyja nem engedte mert ismerek olyan embert akinél ugyanez a helyzet és még bíróságon is volt a nő, hogy megakadályozza, hogy a férfi lássa a gyereket de ő ott bújt ki a törvény alól ahol tudott, hogy láthassa a gyerekét. Ez meg szimplán faképnél hagyta ahelyett, hogy küzdött volna. Nem, te nem tapasztalatokra voltál kíváncsi hanem arra, hogy valaki megerősítsen abban amit szeretnél hallani. Az ehhez hasonló kérdések mindig öncélúak amik csak egósimogatásra vannak.

Ismétlem magam, 5 évre ott hagyta a gyerekét. Persze, fenn áll az esély, hogy megkeresse a féltesóját, hogy lássa kiért hagyta ott őt.

jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
24%

27.

Kaukázusi krétakör. Ismered?

Jobb elengedni a dolgot, amikor a gyerek már a feszültségtől bepisil.

Nem tudod mire képesek az ilyen pszichopata Karenek.

Bármire képes, hogy bosszút álljon az őt ért sérelmen, a gyereket eszközként felhasználva.

Tudom miről beszélek, az én anyám is ilyen. Mára már megvetem és 0 szeretet iránta.

Az a kislány is ide fog jutni. :(

jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 A kérdező kommentje:
53asnak igaza van. Nyilván lehetett volna még harcolni, viszont láttuk, hogy a gyerek is egyre jobban tönkremegy ebben, így van az a pont amikor tényleg el kell engedni. Aki normálisan gondoldik az belátja ezt, aki nem az meg erősködik hogy de akkor is harcolni kellett volna
jan. 24. 13:35
 55/87 anonim ***** válasza:
20%

Méhed távozó tartalma

Nem mentem fel az apukát, bár a teljes sztorinak itt csak egy részét ismerjük, de azért na.

jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 A kérdező kommentje:
Gratulálok 55, az ilyen hozzászólásokkal csak magadat minősíted
jan. 24. 13:45
 57/87 anonim ***** válasza:
39%
Mert mi a probléma? A méhedben van, aztán távozik a tartalom belőle hamarosan. Ez rajtad kívül meg a családodon kívül kvára senkit sem érdekel. 🤷‍♀️
jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, rossz helyen tetted fel a kérdést. Jött a sok megunt, elhagyott első feleség fröcsögni (megspékelve az elhagyott, már felnőtt gyerekekkel, akik nem tudtak túllépni a traumájukon).

Szerintem nincs dolgod velük.

jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
66%
Mert szerinted ez a stílus ez OK?
jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
30%
10 évesen? Kétlem 😅
jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!