Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetemista lányotoknak...

Egyetemista lányotoknak engednétek hogy 23 évesen ne dolgozzon és itt ott lakva nem tanul?

Figyelt kérdés

Május-Júniusban fejeztem be a sulit, mesterképzésre akarok menni, de csak szeptemberben kezdődik. Fél év szünetem lesz. Addigra lesz diplomám, szerezhetnék munkát, viszont úgy, ha tudják, csak fél évig maradnék, úgy sem találnék. Előző 3 nyarat teledolgoztam, így jól esne fél év pihenő. Megengednétek a gyereketeknek? Fél évig semmittevő legyen?


köszönöm a válaszokat!


2023. júl. 26. 11:12
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
13%
31 vagyok, nem értem, miért lettem lepontozva, vagy mindenki rossz értékelést kap, aki nem ért veled abban egyet, hogy fél évig otthon dőzsölj és a szüleid fizetéséből élj, hogy "kipihend a tanulást"?
2023. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
71%
A kedves lepontozót kérném, nevezze meg a nyár 6 hónapját!
2023. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
23%
Ki a fa@z pontozgat le mindenkit.Ezt is pontozd le ennyi örömöd legyen a napban.
2023. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
87%
40-es, nekem is ilyesmi jutott eszembe: most megy iskolába a kislányom, ő már helyesen fel tudja sorolni a nyár hónapjait. A kérdező még nem. :-))))
2023. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy most ez a lényeges?
2023. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
22%
23 évesen a gyerekem majd azt csinál amit akar. Természetesen a véleményemet és tanácsomat elmondom neki, ha megkérdez. Remélem, ha lesz gyerekem, ilyen lesz a kapcsolatom vele. Ha anyagilag még függ valamennyire tőlem, akkor annyit kötnék még ki maximum, hogy járjon el 2-3x edzeni hetente legalább. Lehet bármi (bár remélem, hogy együtt fogunk edzeni :)) , csak tartsa karban a testét.
2023. júl. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
28%
46-os, szóval lehet egy élősködő 23 éves, dolgozni nem akaró gyereked, de eltartod, ha heti 2-3x a kondiban él és Arnold Schwarzenegger fizikummal rendelkezik?
2023. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
30%
47 nem élősködő. Szerzett egy diplomát, fél év múlva pedig mesterképzést csinál, hamarabb nem tudja elkezdeni. Sőt igazából , amíg csak tanul, támogatni fogom mindenben. Azért leszek. Egyszer fiatal az ember, nem az én gyerekeimnek nem kell majd a mekiben gettóznia 12 órákat naponta, hogy albérletre alig jussa. Amikor majd elmennek egyetemre, mindegyik kap majd saját lakást, és úgy fogom őket támogatni az életben, ahogy tudom.
2023. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!