Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mièrt sèrtődök meg ha azt...

Mièrt sèrtődök meg ha azt mondják hogy dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

A családom állandóan ilyeneket mondd nekem hogy kène fogyókúrázni ,meg hogy meghíztam, rá mersz e állni a mèrlegre? , Nem nèztèl tükörbe hogy nèzel ki, ne öltözködj így nem áll jól ez a kövèr lányoknak (egy sima rövidnadrág volt rajtam meg egy egyszerű pántos felső) ,öltözködj az alakodhoz mèrten , mondták már a faluban is hogy nagyon meghíztál pedig olyan szèp lány voltál .

Tisztában vagyok vele hogy dagadt vagyok nem tudom mièrt kell ezt mindíg mondani , tudom hogy règen sokkal vèkonyabb voltam ès nagyon el híztam , engem is zavar. 90 kg vagyok 165 cm ès 20 èves L . Nem tudom hogy jogosan esik ez rosszul, vagy mièrt kell ezt mondogatni?



2022. jún. 7. 20:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
17%
Elképesztő, hogy a tízes válaszom maxra van pontozva, miközben a nyolcas és hatos le lett tolva.
2022. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
23%
Nyolcas és ötös, bocsánat*
2022. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
63%
165cmesen +30kg felesleg tenyleg nagyon sok. Valszeg jobol mondjak mert eleg egeszsegtelen es mindenre negativan hat ki az eletben. Lehet persze mashogy is kozolni de nem mindenki olyan erzelgos..
2022. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
68%
Azért sértődsz meg, mert mocskosul bunkók. Mert a céljuk egyszerűen az hogy bántsanak. Mert ha aggódok valakiért, nem azt mondom, hogy "de dagadt vagy b*zdmeg" hanem hogy " Jucika, tudod hogy volt cukros a családban,, a Pista bá' a lábát is levágták emiatt, ő is ilyen túlsúlyos volt mielőtt bedurvult a betegsége. Én se vagyok cingár, megyünk együtt mozogni? " Na ugye hogy rohadt nagy különbség van a kettő között...
2022. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
59%
Kérj a háziorvostól egy laborbeutalót. Sok minden kiderülhet.
2022. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
60%
17 az meg a másik, hogy lehet hormonális probléma. Bár nagyobb esélyt látok a rossz életmódra. Ötös voltam.
2022. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
25%
Ha szepen mondjak le se szrod gondolom azert probalnak igy hatni rad. Engem azert oltottak szet allandoan mert vezna voltam, nagyon. A csaladba meg minden ferfi gyurt vagy kuzdosportolt. Addig szekaltak mig elkezdtem enis. Evekkel kesobb megkoszontem nekik es a mai napig csinalom
2022. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
70%
"a szepen mondjak le se szrod gondolom" Még jó hogy a semmiből tudod suttyókám. ha le se szarja, akkor is van az a szint ami alá nem kéne süllyedni.
2022. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
61%
Hat eddig nem erdekelte csak most kezdi zavarni, hogy oltjak vele. Velemis ezvolt... Manapsag mindenki olyan sertodos erzelgos h bszaras 😀
2022. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
65%
Akkor miért nem kezdel el diétázni?
2022. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!