Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mièrt sèrtődök meg ha azt...

Mièrt sèrtődök meg ha azt mondják hogy dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

A családom állandóan ilyeneket mondd nekem hogy kène fogyókúrázni ,meg hogy meghíztam, rá mersz e állni a mèrlegre? , Nem nèztèl tükörbe hogy nèzel ki, ne öltözködj így nem áll jól ez a kövèr lányoknak (egy sima rövidnadrág volt rajtam meg egy egyszerű pántos felső) ,öltözködj az alakodhoz mèrten , mondták már a faluban is hogy nagyon meghíztál pedig olyan szèp lány voltál .

Tisztában vagyok vele hogy dagadt vagyok nem tudom mièrt kell ezt mindíg mondani , tudom hogy règen sokkal vèkonyabb voltam ès nagyon el híztam , engem is zavar. 90 kg vagyok 165 cm ès 20 èves L . Nem tudom hogy jogosan esik ez rosszul, vagy mièrt kell ezt mondogatni?



2022. jún. 7. 20:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%
Ha neked jo igy akkor ne foglalkozz velük.
2022. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%
Mert ezek tapintatlan beszólások. Ezeket finomabban is lehet közölni.
2022. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
"Rátok akarok hasonlítani"
2022. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
35%
Ezek tényleg tapintatlan megjegyzések, de nem esnének rosszul, ha nem látnál bennük igazságot. Gondold végig, hogy tetszel magadnak, jobb volt-e vékonyan, vagy így jobb-e... Ha bántanak a beszólások, akkor valószínűleg egyetértesz velük (legalább egy kicsit) - ha ez így van, akkor pedig mérlegelj: megéri-e neked energiát fektetni a fogyásba vagy sem. Ha emellett döntesz, mindent bele, hajrá!!
2022. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
35%
Azért érzed rosszul magad, mert igazuk van, de képtelen vagy elmenni edzeni, és normálisan étkezni, meg nem a cukros fosokat inni víz helyett. 165 cm 90 kiló, hát az egy ágyúgolyó kb. Felfoghatatlan nekem, hogy tudják ilyen szinten elhagyni magukat emberek, tönkretéve az életüket. Mert hát így nem nagyon fogsz senkinek kelleni, nem tudsz felmenni egy emeletet lépcsőn hogy ne fulladj ki, rosszul érzed magad, mert te is undorítónak találod magad, és egy szutyok lesz az egész életed így. Amiből egy van. 20 év elment, egészség esetben lenne még 3x ennyi, de hát nem vagy az, szóval max 2x ennyi még ami hátra van. Vagy kevesebb. Tehát ezzel az életmóddal, elveszed magadtól az életed negyedét kb. Vagy többet. Nyilván mostmég ez visszafordítható, de egyre frusztrálóbb lesz, hogy nincs kapcsolat, legalábbis olyannal aki neked is bejön, hanem max alkalmi dolgok jönnek össze. Pár éven belül teljes depresszió is társulni fog ehhez, ha még nem történt meg, és úgy fogsz lefelé menni, mentálisan, fizikailag, egészségben, mintha egy örvénybe ugrottál volna. De kinek mi. Ha neked ez jó... Akkor zabáld a mekit továbbra is. Ha nem, akkor mehet a kalóriadeficit, víz, és kardió. De ezekhez már érdemes szakembert keresni, aki neked megfelelő edzéstervet és étkezést összerak. Egyébként egy éven belül le tudnád szerintem adni az egészet. Jó talán nem, de még oltári gyorsan meg tudsz szabadulni ettől. Ez évről évre nehezebb lesz. Döntés a te kezedben van
2022. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
Inkább kövér, mint tapintatlan és bunkó. Egyébként megnézném, hogy akik mondják neked, ők milyen súlyban vannak.
2022. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
60%
5-ös kicsit keményen fogalmaz, de igazat adok neki. Ha nincs egészségügyi problémád, csak a zabálás miatt vagy kövér, akkor arról kizárólag te tehetsz. A családod elég tahó, de ha elmész egy személyes életvezetési/táplálkozási/stb. tanácsadásra valahova, ott is ugyanezt fogják mondani, csak udvariasabban fogalmaznak majd, de a lényeg ugyanez lesz. Eldöntheted, hogy rosszul érzed magad tőle, megsértődsz, vagy mondjuk a javadra fordítod a hallottakat, motivációként használod fel és életmódot váltasz.
2022. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
41%
165 centihez 90 kiló??? Te jó ég...ez borzasztó! Én a legdepressziósabb időszakomban voltam 174 centisen 87 kiló és már az borzasztó volt, mert összeért a két combom, járni sem tudtam normálisan. Téged nem zavar ez a súly a mindennapi teendődben?
2022. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%
Kilences, de valószínűleg pontosan tudja magáról, hogy probléma, csak vagy nem mer még elmenni edzeni, mert mit szól a környezete vagy akármi, vagy már beletörődött és menthetetlen. Remélem az előbbi, mert akkor még 2 éven belül, le tudja adni gyönyörűen az egészet.
2022. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
36%
Nem kéne annyi cukros szrt enni!
2022. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!