Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Választhatok, hogy dagadt...

Választhatok, hogy dagadt maradok, vagy kiutál a családom?

Figyelt kérdés
Le akarok fogyni. A szüleim szerint már így is túl vékony vagyok, de szerintem vakok, vagy nem tudom. Mindenki látja, hogy dagadék vagyok. Max a család többi tagjához képest vagyok kevésbé kövér, de ez azért van, mert egyedül én vagyok 100 kg alatt. Azzal heccelnek, hogy csontsovány vagyok, próbálnak zsíros kajákat belémtömni, amiket ők is esznek. Futócipőre nincs pénz, de mekiben simán elmegy 15-20 ezer. Ha nem akarok szemétkajat enni, kötözködnek. Anya megsértődik, apára meg úgy rájön a nevelési kényszer, mint az elmúlt 18 évben soha. Tesóm csak röhög az egészen és zabál. Neki még a barátnője is túlsúlyos. Hogy lehet ebből kitörni?

2020. szept. 6. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Mozogni otthon is lehet, a gyorskajákból is lehet enni, csak mértékkel. Ha napi 2 hamburgert megeszel, gyorsabban fogysz, mintha naponta 2-3 kiló almát ennél. Persze a bőrödnek nem mindegy.


Egyébként, ha ennyire előbb akarnak meghalni szív és érrendszeri betegségben, lelkük rajta, de téged hadd ne... A Mekiben és más gyorskajáldában is van egészségesebb étel, saláta, vagy olyan amiben van hús, de zöldség is, krumplit pedig nem kell enni hozzá.

2020. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Hány kiló vagy és milyen magas, nemed?
2020. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Amíg nem adsz meg magadról adatokat - magasság, súly, életkor, nem - addig nem lehet semmit mondani, hogy tényleg kövér vagy vagy csak testképzavarod van.

Másrészt a kalóriaszámolással bármilyet lehet enni, még a makrókat is tudod figyelni.

Mozogni meg otthon is lehet, akár a szobádban is!

2020. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

A mozgás csodákra képes. Rengeteg ingyenes videós edzésterv van a neten, amihez nem kell semmi. Ha sportolás nélkül fogysz, nem biztos, hogy arányos leszel és a bőröd is sokkal jobban fog lógni.


Ha az egészséges étkezést ennyire ellenzik, próbálj meg kisebb adagokat enni, és amikor csak teheted, főzz magadra, vagy vegyél magadnak kaját. Például iskolában.

2020. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Pörkölt nokedlivel kovászosuborkával
2020. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kövér vagyok, nem ez volt a kérdés.
2020. szept. 6. 18:55
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Miért nem árulod el az adataidat, amiket kértek tőled ketten is?

Mi lenne, ha belinkelnél egy fotót (akár arc nélkül)?

2020. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Miért hazudnám kövérnek magam?
2020. szept. 6. 19:10
 9/19 anonim ***** válasza:
99%
Ez a te tested. Ők azt csinálnak az övékkel amit akarnak. Nem felelhetsz meg a szüleidnek egész életedben, különben egy bábu leszel amit irányíthatnak. Biztos lesz még hasonló ami nem tetszik nekik, de ez az élet.
2020. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

"Miért hazudnám kövérnek magam?"


Mert például testképzavarod van, magadat kövérnek látod, közben meg csontsovány vagy. (Egyébkén éppen rájuk jellemzö, hogy titkolják az adataikat)


EZÉRT lenne jó, ha megadnád a méreteidet, akkor ugyanis el tudnánk dönteni, kell-e fogynod, vagy inkább orvosra van szükséged.

2020. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!