Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Választhatok, hogy dagadt...

Választhatok, hogy dagadt maradok, vagy kiutál a családom?

Figyelt kérdés
Le akarok fogyni. A szüleim szerint már így is túl vékony vagyok, de szerintem vakok, vagy nem tudom. Mindenki látja, hogy dagadék vagyok. Max a család többi tagjához képest vagyok kevésbé kövér, de ez azért van, mert egyedül én vagyok 100 kg alatt. Azzal heccelnek, hogy csontsovány vagyok, próbálnak zsíros kajákat belémtömni, amiket ők is esznek. Futócipőre nincs pénz, de mekiben simán elmegy 15-20 ezer. Ha nem akarok szemétkajat enni, kötözködnek. Anya megsértődik, apára meg úgy rájön a nevelési kényszer, mint az elmúlt 18 évben soha. Tesóm csak röhög az egészen és zabál. Neki még a barátnője is túlsúlyos. Hogy lehet ebből kitörni?

2020. szept. 6. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk egy anonim oldalon érthetetlen ez a titkolódzás!...és ez máris a testképzavar jele.

Ki fog rád ismerni, ha 39-79-99 kiló vagy?

Persze mindezekhez nem mindegy, hogy 15-35-85 éves vagy és 150 cm vagy 2 méter.

Ha normális válaszokat akarsz, akkor ezek az adatok kellenek!


De hogy elégedett legyél:

Igen, kövér vagy Mancika és a szüleid hülyék!

2020. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

"Miért hazudnám kövérnek magam?"


Nem hazugság, amennyiben anorexia miatt úgy látod.

Szóval mennyi is az annyi?

2020. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

Embertársaim!

Hagyjuk a kérdezőt békén.

Úgysem árulja el magáról a valóságot.

Akkor meg mire megyünk, ha azt írja, hogy 165 cm, 70 kg, nő és 16 éves, de a valóságban 165, 64 és 16 éves?

2020. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

#13

Mert ha már kérdést írt ki a problémájáról, akkor arra csak valós adatokkal lehet valós választ írni?

Mert értelmetlen hazudoznia?

2020. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

#14,

ha tényleg tanácsot akarna kapni a kérdező, akkor nem titkolózna az adatait illetően. Azt a feleletet várja, hogy fogyjon csak le, hiszen valóban dagadt (ő is így állítja, miért is hazudna?). Ha dagadt, akkor dagadt. Válasszon ő: dagadt marad és megbékél vele a családja (de boldogtalan lesz, hiszen szerinte ő dagadt), vagy lefogy, tehát elégedett lesz a súlyával, alakjával, de a családja (szülei, testvére) örökké cukkolni fogják, hogy milyen gebe lett.

Én ezek után azt tanácsolom neki, hogy fogyjon le!

2020. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon egyszerű a megoldás. Ha annyira kövér vagy, hogy az már az egészségtelen kategóriába tartozik, akkor orvos, dietetikus segítségét kell kérni megfelelő étrend összeállításához illetve életmódváltáshoz. Szakemberre biztosan hallgatni fognak a szüleid is.
2020. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
98%
Tarts ki amellett, hogy le akarsz fogyni, meg egészségesen élni, majd megszokják. Ha hagyod magad, neked lesz rossz és az nem fog vigasztalni, hogy a családod miatt van. Még az is jobb, ha kiutálnak.
2020. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Flagstaff ***** válasza:
21%
Szerintem ezen sokan átmegyünk, amikor életmódváltás mellett döntünk, legalábbis nálam is így volt, és olvastam már több ilyen kérdést is. Nyugi, nem utál ki a családod, csak irigykednek! Nem szép tőlük, de mit lehet tenni, ilyenek az emberek. Arra gondolj, hogy inkább irigyeljenek, mint sajnáljanak! Tarts ki, ne hagyd, hogy elvegyék a kedvedet! Pro tipp: Én mindig azt képzeltem, hogy hajszál van a kaján, vagy penészes, vagy a szakács az orrát túrta, amikor csinálta, és egyből elment a gusztusom a fincsi kajáktól. Hajrá!
2020. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Szívás kicsinek lenni. Próbálj magadnak csinálni saját pénzből.
2020. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!