A lányom miért nem mutatja meg nekem a rajzait?
49-es úgy, hogy valaki azt hitte vagy félreolvasta passz, nem is ez a lényeg, hogy két anyukája van a gyereknek. :')
És aztán jött a topic hogy nem lehet velük szót érteni egy másik válaszoló révén. Nincs probléma azzal, hogy elmondja a véleményét, a tapasztalatait, csak azt tegye egy saját kérdésnél, biztos többen fognak válaszolni rá. De azért nem kéne valakit homofóbozni, mert volt egy rossz tapasztalata, mert volt aki írta. Nem mellesleg nem arról írnak amiről kéne, és ez a probléma. De a te kérdésed merőben másról szól, és aki azt hitte, hogy 2 anyukája van a gyereknek,az nagyon fáradt lehetett, de az egyik válaszoló tippje hogy LMBTQ-s.
Nekem mindegy, de én próbáltam jelezni, hogy ez nem az a kérdés, alkossanak egy újabb kérdést a megfelelő kategóriában. Inkább válaszoljanak a kérdésedre, ha válaszolni szeretnének.
Szerintem nem lehet félreérteni amit írtál, de valószínűleg aki félreértette az lehetett nagyon fáradt is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!