Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Láttatok már olyan anyukát,...

Láttatok már olyan anyukát, akitől valósággal elborzadtatok, hogy hogyan bánik a gyerekével társaságban bizonyos helyzetek kapcsán?

Figyelt kérdés
Pl. ha a kisgyerek hisztizik, nem akar enni, a kapott édességet mind egyszerre akarja befalni, stb., hasonló esetek, és akkor az anyuka kirobban magából. Ugye nem csak én vagyok annyira érzékeny, hogy ilyenkor megvédeném azt a gyereket a saját anyjától is? Mert bizony láttam olyat is, hogy a szegény gyerek csak egy szem cukorkát akart megenni, erre az anyja olyan cirkuszt csinált, hogy "tanulja meg, nem kaphat meg mindent". Csak egy cukorka volt, amit szívesen odaadtak volna neki... Aztán pár hónappal később a gyerek csak az apjával jött hozzánk, meg akarták kínálni édességgel, amit a gyerek olyan nagy, kerek szemekkel nézett, aztán rávágta, hogy "nem kér, mert nem szereti". "Furcsa módon" az anyja is mindig azt mondta másoknak: "ne adjál neki, mert úgysem szereti ". Szóval valószínűleg a gyerek megenné, csak az anyja ezt nevelte bele. Ami persze nem akkora baj, ha nem eszik édességet, de mégis... Én azért megsajnáltam.

2021. nov. 14. 08:39
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos a sajátomat... főleg amíg kiskamasz voltam, addig rengeteg olyan alkalom volt, amikor a semmiért, pitiségekért ordított nyilvánosan, mint a sakál... pl. kb. 11-2 évesen, 2000-es évek elején a beiskolázási pénzből magának vett ruhákat, és merészeltem a Tescóban kérni tőle egy csomag írható Maxell CD-t, és leüvöltötte a fejem, hogy egy elkényeztetett kis k...a vagyok, miért nem jó a Tesco gazdaságos, és nem akarta elfogadni azt, hogy próbáltuk már, és nem működött :S.


Én is nagyon elszomorodom, amikor másoknál látok ilyeneket, mert tudom, milyen érzés. Két sztori, ami nagyon megmaradt bennem...


10éves forma kislány, korra gyanítom, hogy a nagymamával volt vásárolni, de lehet, hogy csak egy nagyon későn született gyerek volt. A nő ugráltatta a kiscsajt, hogy "vegyé' magadnak 2 zsömlét". Kiscsaj: "De én nem szeretem a zsömlét". Nő erre - feszülnek az inak a nyakán, szeme vérben forog, és vmi fülsiketítő hangon beleüvölti a kislány arcába, hogy "DE SZERETED!!!!!!"...


Másik... 4éves forma kedvesen eleven roma kissrác... kicsit rohangál, de a korához mérten teljesen normális, nem rosszalkodik... erre az anyja egyszercsak lekever neki egy pofont, és megjegyzi, hogy "MOSMÁ' OSZTÁN FEJEZD BE, TE CIGÁNYG...I!"

2021. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
84%

Először is nagy döntsem már el h eszik e cukorkát a gyerek. Ha én azt mondom h nem akkor nem

Adok neki édességet,de mértékkel

És egy gyerek nem tudja mi az elég


Olyan sztori ami számomra megdöbbentő…van egy ismerősöm,örökbe fogadott egy 2 éves kislányt

Nyilván nem olyan mintha születésétől fogva neveli,de számomra szörnyű ahogy viselkedik a kislánnyal

A boltba ordít vele,húzza kifelé.

Többször hallottam ahogy beszélgetés közben azt ecseteli h ő nem bírja visszaadja a gyereket mert hisztis,és ezt úgy hogy a kislány is hallotta többször ( már most kb 4-5 éves lehet )

Lehet tényleg hisztis volt,de könyörgöm elkezdte nevelni egy idegen ember,persze h össze van zavarodva szegény

Nagyon sajnálom a kislányt. Orult mint aki lottót nyert h elkezdődött az óvoda ,mikor mondtam neki h én szeretek itthon lenni a gyerekkel szinte hülyének nézett,és közölte h az én gyerekem nem hisztis,dehogynem hisztis. Minden gyereknél vannak időszakok mikor hisztisebbek ,az enyemnel is

fogalmam nincs egy ilyen nőnek h adhattak örökbe gyereket.

2021. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!