Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Vennétek-e a gyerekete...

Szülők! Vennétek-e a gyereketeknek edzőtermi bérletet?

Figyelt kérdés
Csoportos edzésre szeretnék járni, mert szeretnék sportolni és emberek között lenni. Gyakorlatilag egy éve nem voltam sehol, egész nap csak itthon vagyok és nem találkozom senkivel, nincsen kivel beszélgetni stb. Illetve hiányzik a mozgás is, fel is szedtem pár kilót és jó lenne, ha nem csak a szobámban tudnék szerencsétlenkedni egyedül mindenféle youtube videóra, amihez se kedvem, se motivációm, se helyem. Viszont nekem nincsen rá pénzem, de munkám sincsen (még tanulok és hiába kerestem diákmunkát, nem találtam semmit - vidéken élünk a semmi közepén és nem tudnám megoldani a rendszeres bejárást nagyobb városokba). Amúgy semmi másra nem költök, jelenleg ugye itthon élek már jó ideje a távoktatás miatt, de korábban sem jártam bulizni, nem volt semmiféle költséges hobbim, nem vásároltam ruhákat stb. Szóval jelenleg az alap dolgokon kívül semmit nem kell rám költeni. A szüleimnek már mondtam, hogy szeretnék edzőterembe járni és kifizetnék-e nekem a bérletet (a korlátlan kerekítve 15 ezer, a 10 alkalmas 12 ezer). Apukám igent mondott, anyukám nemet. Hogyan győzhetném meg anyukámat is? Neki az az érve ellene, hogy ennyi idősen fizessem magamnak, ő is magának vett meg mindent stb., csakhogy ő ennyi idősen már rég szakmát szerzett, fő állásban dolgozott, tehát nyilván volt önálló keresete.
2021. júl. 1. 19:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
4%
Melyik koleszba voltál? Én Boszis
2021. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 A kérdező kommentje:
Én Szántós voltam mindig.
2021. júl. 2. 14:25
 83/89 anonim ***** válasza:
15%

Nem olvastam el az összes választ, de írnék pár dolgot:

1. A nincsen helyett légyszi a nincs szót használd! Sokkal érettebben és értelmesebben hangzik. (nem kötekedés, csak oltárian szúrja szememet, bocsi)

2. Ha anyagilag úgy állnék, akkor simán kifizetnék kb két havit. Egyrészt azért, mert miért ne, ha már anyagilag jól állok szülőként, másrészt azért, mert ha a gyerekemnek bejön az a két hónap, akkor lesz motiváció a pénzszerzésre.

3. Én egyébként teljesen megértem, hogy nem tudsz melót találni/vállalni. Én kisvárosban élek és egyetlen nyári diákmeló a kertészet volt, ahol barackot szedtél és gyomláltál - persze feketén és 350Ft/óráért ha szimpi voltál a főnöknek... (persze mentem, hisz más nem volt). Nem tudom hogy miért olyan nehéz ezt megérteni sok válaszolónak ezt - egyszerűen nincs meló - vagy olyan követelmények vannak, amelyek tarthatatlanok vagy olyan elvárások, amiknek nem felelsz meg.

4. Megértem azt is, hogy anyukád nem akarja fizetni, hisz százezer lehetőség van az otthoni edzésre is (jóga, zumba, futás, ugrókötelezés, súlyzózás bármivel, edzések ezrei vannak feltöltve youtubera...).

5. Biztos van az edzőterem városában szabadtéri edzőpark/kondipark (ha az én kisvárosomban van felszerelt, modern és karbantartott, akkor biztos van minden városban), ami szintén ingyenes és barátokkal ugyanúgy tudsz edzeni ott.

2021. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem, hogy miért küldik sokan dolgozni a kérdezőt. Nappali tagozatos diák. A tanulás a munkája. Nincsenek drága hobbijai, nem a Bahamákra akar utazni, nem drága telefont kér, csak mozogni egy kicsit normális körülmények között.

Itt mindenkit parlagon neveltek és csak némi kaját dobtak elétek?

Természetesen vennék neki bérletet és örülnék, hogy sportolni akar, nem elkocsmázza a pénzt, mint olyan sokan.

2021. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert ha anyám x y z okok miatt nem akar venni akkor megemelem a seggem és megyek dolgozni legalább egy hetet h meglegyen a bérlet ára és akkor mehetek nem itt picsogok
2021. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
24%
#85: De nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy mi vennénk-e a szülei helyében.
2021. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
78%

Kérdésre kapott választ + mellé sok sok jó tanácsot is ha a szülei mégse vesznek mit tegyen,de mindenre csak a kifogás van.


Sanszos ha megvennék a bérletet akkor meg azért nem menne, mert meleg van, mert nem megy, mert nehéz stb

2021. júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
0%

Nem! Ez nagyon rossz karma. Ilyen az pénzpazarlásnak számít, amiért a pokokban fog rohadni.


Keresnék neki youtuberól otthoni edzésterveket. Ezerszer jobb, mint bármilyen edzőterem és ingyen van.

2021. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
100%
Jujjjjj 88 te aztán jó spúr vagy🤣
2021. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!