Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Vennétek-e a gyerekete...

Szülők! Vennétek-e a gyereketeknek edzőtermi bérletet?

Figyelt kérdés
Csoportos edzésre szeretnék járni, mert szeretnék sportolni és emberek között lenni. Gyakorlatilag egy éve nem voltam sehol, egész nap csak itthon vagyok és nem találkozom senkivel, nincsen kivel beszélgetni stb. Illetve hiányzik a mozgás is, fel is szedtem pár kilót és jó lenne, ha nem csak a szobámban tudnék szerencsétlenkedni egyedül mindenféle youtube videóra, amihez se kedvem, se motivációm, se helyem. Viszont nekem nincsen rá pénzem, de munkám sincsen (még tanulok és hiába kerestem diákmunkát, nem találtam semmit - vidéken élünk a semmi közepén és nem tudnám megoldani a rendszeres bejárást nagyobb városokba). Amúgy semmi másra nem költök, jelenleg ugye itthon élek már jó ideje a távoktatás miatt, de korábban sem jártam bulizni, nem volt semmiféle költséges hobbim, nem vásároltam ruhákat stb. Szóval jelenleg az alap dolgokon kívül semmit nem kell rám költeni. A szüleimnek már mondtam, hogy szeretnék edzőterembe járni és kifizetnék-e nekem a bérletet (a korlátlan kerekítve 15 ezer, a 10 alkalmas 12 ezer). Apukám igent mondott, anyukám nemet. Hogyan győzhetném meg anyukámat is? Neki az az érve ellene, hogy ennyi idősen fizessem magamnak, ő is magának vett meg mindent stb., csakhogy ő ennyi idősen már rég szakmát szerzett, fő állásban dolgozott, tehát nyilván volt önálló keresete.
2021. júl. 1. 19:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
19%
22évesen....?? anyuci-apuci pénzéből! Irány dógozni, és lesz pénzed! Nyáron nem kell tanulni...
2021. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
81%
Ha be tudsz menni az egyetemi városba, akkor ott találsz INGYENES szabadtéri edzőhelyeket is!
2021. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 A kérdező kommentje:
Igen, de alapvetően nem egyedül szeretnék edzeni, azt tudok itthon is.
2021. júl. 1. 20:59
 34/89 anonim ***** válasza:
66%
A szabadtéri "felnőttjátszótereken" soha nem vagy egyedül!!!
2021. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 A kérdező kommentje:
Akkor keresek majd egyet és megnézem, köszi! :) Felénk ugye abszolút nincs ilyen, még sosem voltam, úgyhogy nem tudom milyen, hányan járnak, miket szokás csinálni stb.
2021. júl. 1. 21:05
 36/89 anonim ***** válasza:
31%

Sokféle van... pl.

[link]

[link]

[link]


stb. stb.

2021. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, milyen városról van szó, ahová egyetemre jársz???
2021. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
100%
Igen vennék, attól meg hogy 22 éves még a gyerekem…ha nagyon nem kap munkát akkor ez van, majd lesz de addig igen kifizetném…
2021. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 A kérdező kommentje:
Pécsről van szó.
2021. júl. 1. 21:19
 40/89 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Ez már 6 évvel ezelőtti cikk... Azóta tuti van még egy csomó!

2021. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!