Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Vennétek-e a gyerekete...

Szülők! Vennétek-e a gyereketeknek edzőtermi bérletet?

Figyelt kérdés
Csoportos edzésre szeretnék járni, mert szeretnék sportolni és emberek között lenni. Gyakorlatilag egy éve nem voltam sehol, egész nap csak itthon vagyok és nem találkozom senkivel, nincsen kivel beszélgetni stb. Illetve hiányzik a mozgás is, fel is szedtem pár kilót és jó lenne, ha nem csak a szobámban tudnék szerencsétlenkedni egyedül mindenféle youtube videóra, amihez se kedvem, se motivációm, se helyem. Viszont nekem nincsen rá pénzem, de munkám sincsen (még tanulok és hiába kerestem diákmunkát, nem találtam semmit - vidéken élünk a semmi közepén és nem tudnám megoldani a rendszeres bejárást nagyobb városokba). Amúgy semmi másra nem költök, jelenleg ugye itthon élek már jó ideje a távoktatás miatt, de korábban sem jártam bulizni, nem volt semmiféle költséges hobbim, nem vásároltam ruhákat stb. Szóval jelenleg az alap dolgokon kívül semmit nem kell rám költeni. A szüleimnek már mondtam, hogy szeretnék edzőterembe járni és kifizetnék-e nekem a bérletet (a korlátlan kerekítve 15 ezer, a 10 alkalmas 12 ezer). Apukám igent mondott, anyukám nemet. Hogyan győzhetném meg anyukámat is? Neki az az érve ellene, hogy ennyi idősen fizessem magamnak, ő is magának vett meg mindent stb., csakhogy ő ennyi idősen már rég szakmát szerzett, fő állásban dolgozott, tehát nyilván volt önálló keresete.
2021. júl. 1. 19:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
69%

Milyen nyár közepe? Most kezdődik a szezon még csak most oldottak fel minden xart...



Hát lehet anyádnak igaza van... Jogsid van?

2021. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
87%
Figyu, ha már a szüleid pénze, miért a legdrágább terembe akarsz menni? Én pécsi vagyok, a Professorsban (Megyeri tér) diákkal 9 ezer a hónapos bérlet és 30 napig annyiszor mész, akárhányszor akarsz és négy emeletes. Nekem nem azzal lenne a bajom, hogy meg kéne venni, hanem hogy mennyiért. Ha már nem te keresed meg rá, azért ne a legdrágábbat nézzed ki szerintem.
2021. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
14%
Most akkor edzeni akarsz, vagy haverokkal stb kimozdulni?
2021. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
81%
Még annyit, hogy az meg miért fáj nektek, ha a szülei megengedhetik maguknak azt a bérletet?? És nem húzzon el dolgozni, akkor meg vágják ki, azt se tudjátok hova jár. Pécsen orvosi is van, a mellett meg nem nagyon lehet dolgozni. Mozogni akar könyörgöm, nem drogra kéri a pénzt...Mennyi savanyú ember.
2021. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 A kérdező kommentje:

Hát akárhogy nézem július van, ez már szerintem azért lassan tényleg a nyár közepe és már egy ideje nincsenek érvényben a korlátozások sem.

A Professors-ban vannak csoportos edzések? A honlapon nem tudtam megnyitni. Engem leginkább azok érdekelnének, mint pl. a spinracing, zumba, aerobic, esetleg trx és ilyesmi. Az nem szempont, hogy milyen maga a terem.

Edzeni szeretnék, de szeretnék azért társaságot sem, mert egy ideje tényleg szinte minden nap tök egyedül vagyok. A legtöbb barátaimmal sem találkoztam már egy éve és a közeljövőben sem fogunk tudni.

2021. júl. 1. 21:51
 46/89 A kérdező kommentje:

*társaságot is, bocsi

Szóval ja, a távoktatás alatt nem voltam sehol, nem találkoztam senkivel, beszélgetni is max. a neten keresztül leginkább írásban, ha a családomat nem számolom bele. Úgyhogy azt gondolom az is érthető talán, hogy szeretnék kimozdulni.

2021. júl. 1. 21:52
 47/89 A kérdező kommentje:
Amúgy van jogosítványom, de autóm nincsen és a szüleim nem engedik nekem használni a családi autókat.
2021. júl. 1. 21:53
 48/89 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most belefér 15ezer forint, szóvl megvenném, főleg azárazásmiatt - ha jól írtad:

"(a korlátlan kerekítve 15 ezer, a 10 alkalmas 12 ezer)."

15-ért orlátlan, azért nem rossz, persze, hahasználod.

Közösségben sportolni jó, arra emlékszem még.

2021. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
21%
Ha nincs pénzed, akkor miért, vagy egyáltalán miből akarnál edzőteremben edzeni? Otthon is meg tudod oldani, ilyen korban pedig kéne lennie saját pénzednek.
2021. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen vennék neki, hiszen még tanul, és a sport hasznos dolog.
2021. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!