Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Vennétek-e a gyerekete...

Szülők! Vennétek-e a gyereketeknek edzőtermi bérletet?

Figyelt kérdés
Csoportos edzésre szeretnék járni, mert szeretnék sportolni és emberek között lenni. Gyakorlatilag egy éve nem voltam sehol, egész nap csak itthon vagyok és nem találkozom senkivel, nincsen kivel beszélgetni stb. Illetve hiányzik a mozgás is, fel is szedtem pár kilót és jó lenne, ha nem csak a szobámban tudnék szerencsétlenkedni egyedül mindenféle youtube videóra, amihez se kedvem, se motivációm, se helyem. Viszont nekem nincsen rá pénzem, de munkám sincsen (még tanulok és hiába kerestem diákmunkát, nem találtam semmit - vidéken élünk a semmi közepén és nem tudnám megoldani a rendszeres bejárást nagyobb városokba). Amúgy semmi másra nem költök, jelenleg ugye itthon élek már jó ideje a távoktatás miatt, de korábban sem jártam bulizni, nem volt semmiféle költséges hobbim, nem vásároltam ruhákat stb. Szóval jelenleg az alap dolgokon kívül semmit nem kell rám költeni. A szüleimnek már mondtam, hogy szeretnék edzőterembe járni és kifizetnék-e nekem a bérletet (a korlátlan kerekítve 15 ezer, a 10 alkalmas 12 ezer). Apukám igent mondott, anyukám nemet. Hogyan győzhetném meg anyukámat is? Neki az az érve ellene, hogy ennyi idősen fizessem magamnak, ő is magának vett meg mindent stb., csakhogy ő ennyi idősen már rég szakmát szerzett, fő állásban dolgozott, tehát nyilván volt önálló keresete.
2021. júl. 1. 19:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem itt más miatt nem vesznek neked bérletet
2021. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
41%
Vettem neki. Egy éves előfizetés, havi 29 euro. Háromszor volt az egy év alatt. Megszüntettem.
2021. júl. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
69%

- vidéken élünk a semmi közepén és nem tudnám megoldani a rendszeres bejárást nagyobb városokba


Tehát dolgozni nem tudsz bejárni, csoportos edzésre rendszeresen igen. Mert gondolom, nem a semmi közepén van a terem...

2021. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
61%

Dolgozni a menetrend miatt nem tudok bejárni, mert reggel sajnos nincsen busz.


Tehát tőletek a faluból senki nem dolgozik?

2021. júl. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
65%

Bocs, kérdező, de kizárt, hogy valahonnan munkakezdésre nincs busz, vonat, semmi, délután bezzeg...

Ha annyira menni akarsz, ott a fél millás, kamatmentes diákhitel plusz.

2021. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
86%
Jezusom ez már tényleg nagyon szánalmas….hitel??? Kondi bérlet miatt?? Én szégyelném magamat ha a gyerekemnek egy ilyen kis dolgot nem tudnék megadni és elküldeném hitelt felvenni… tanul, amíg tanul én tartom el nem azért szültem hogy minél előbb elkuldjem… kell dolgozni nyaron meg néha hétvégente DE ezeket az éveket sohasem fogja a gyerek visszakapni basszus…legyen a barátaival és ÉLVEZZE a fiatalságot, ha meglesz a diploma úgy is dolgozni fog egy életen át…az komolyan nem elég? Én is dolgoztam 15 éves koromtól, egyetemet meg nem engedhettük meg magunknak, PONT ezért gondolom úgy hogy amíg lehet tanuljon a gyerek és ne azzal foglalkozzon hogy már most kidolgozza magát
2021. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
49%

56, én is megvenném, nem kérdés.


De a kérdezőnek mindenre kifogása van. Gondolom, tanyán simán lenne mit segíteni, nem akar. Dolgozni nem akar (kizárt, hogy nem jut be, ilyen nincs), de követelni tud. Ha annyira menni akar, tessék, a dh egy legális, olcsó megoldás. Nem a szüleire nyafogni huszonévesen.

2021. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, nektek ez a dolgozás a vesszőparipátok, meg hogy bezzeg ti így, meg úgy, engedjétek már el ezt a rohadt menjen el dolgozni dolgot, ba*szki. Én megyeszékhelyen lakom, de rendes munkát alig találni, nemhogy diákot. Tesóm egyetemet végzett mérnök, mégsem talált magának sem diákmunkát, sem rendeset, tehát el vagytok ti tévedve. És ha nem akar dolgozni, akkor mi van? Tanul, akkor tanuljon. Nekem lesülne a bőröm, ha a gyerekemnek azt mondanám, holott megtehetném, hogy azért nem veszek, mert BEZZEG ÉN már dolgoztam az ő korában. 1000 éve meg a patakban mostak, meg leveleket küldtek, akkor csináljátok ti is így, ti "bezzeg" emberek...
2021. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
16%
Csak az a diák nem talál, aki nem akar.
2021. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
69%

Én már ott kiakadtam, hogy van a családban N db autó, de azokat a kérdező nem használhatja. Bicikli meg egy sincs. Ilyen helyzetbe kényszeríteni a gyereküket egy tanyán, ez gyakorlatilag házi őrizethez hasonló.

Kontrollmániás, idióta szülők, akik markukban akarják tartani a gyereküket, amennyire csak lehet. A kondibérlet nem-fizetése egy pici ügy ehhez képest.

2021. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!