Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Vennétek-e a gyerekete...

Szülők! Vennétek-e a gyereketeknek edzőtermi bérletet?

Figyelt kérdés
Csoportos edzésre szeretnék járni, mert szeretnék sportolni és emberek között lenni. Gyakorlatilag egy éve nem voltam sehol, egész nap csak itthon vagyok és nem találkozom senkivel, nincsen kivel beszélgetni stb. Illetve hiányzik a mozgás is, fel is szedtem pár kilót és jó lenne, ha nem csak a szobámban tudnék szerencsétlenkedni egyedül mindenféle youtube videóra, amihez se kedvem, se motivációm, se helyem. Viszont nekem nincsen rá pénzem, de munkám sincsen (még tanulok és hiába kerestem diákmunkát, nem találtam semmit - vidéken élünk a semmi közepén és nem tudnám megoldani a rendszeres bejárást nagyobb városokba). Amúgy semmi másra nem költök, jelenleg ugye itthon élek már jó ideje a távoktatás miatt, de korábban sem jártam bulizni, nem volt semmiféle költséges hobbim, nem vásároltam ruhákat stb. Szóval jelenleg az alap dolgokon kívül semmit nem kell rám költeni. A szüleimnek már mondtam, hogy szeretnék edzőterembe járni és kifizetnék-e nekem a bérletet (a korlátlan kerekítve 15 ezer, a 10 alkalmas 12 ezer). Apukám igent mondott, anyukám nemet. Hogyan győzhetném meg anyukámat is? Neki az az érve ellene, hogy ennyi idősen fizessem magamnak, ő is magának vett meg mindent stb., csakhogy ő ennyi idősen már rég szakmát szerzett, fő állásban dolgozott, tehát nyilván volt önálló keresete.
2021. júl. 1. 19:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
100%

mindent megveszek minden gyerekemnek, ami:

1. értelmes, nem káros, szereti és komolyan veszi

2. ami belefér a nem túl nagy keretbe. Ez belefér, én megvenném.

2021. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
65%

Én se tudtam meg szerintem senki előszőr x kmeket futni. Nekem is séta futi séta futi aztán megedzős és menni fog az.


Futás marad akkor a legolcsóbb.


Esetleg ha bevagy oltva akkor úszni / szabadstandra kimész úszni ha nem vagy beoltva.



Tudnál venni olcsón gumikötelet, fitt labdát, ugrálókötelet ezek is jók.

2021. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy próbát megérne ha csoporba kiírnád kinek van kedve ezt azt csinálni. Megkérdezhetnéd az edzőtermet h szabadtéri esetleg ingyenes sportok vannak-e, diák vagy neked még olcsóbbnak kéne lenni mint 10-15/ hó



Én felnőtt vagyok de nekem lenne ennyi.


Merre laksz amúgy?

2021. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
70%
Én megvettem volna a fiamnak ha kérte volna, de ő nem kérte. Elment dolgozni, és magának fizette. Munka mindig van csak akarni kell dolgozni. Fiam 22 évesen egyetem mellett elment kertészkedni házakhoz. Kert rendbetétele, ha volt akkor medence tisztítás stb. Addig amíg az egyetemet nem végezte el minden munkát elvállalt. Ma már a szakmájában dolgozik. Csak mondom: Nem kertész, menet közben tanulta meg a dolgokat.
2021. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
91%

Igaza van az utolsónak. Kerti munka mindig kell. Én is mivel egyedül lakok nőként fizetek a fűkaszálásért. 20-ast adok.


Ha bpi vagy van egy csomó kutyaszitteres állás abból is összetudnád szedni.


Ha leírnád hol laksz könyebben tudnánk segíteni

2021. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 A kérdező kommentje:
Vidéken élünk és komolyan értettem, hogy a "semmi közepén". A családom gazdálkodik (állatokat tartunk) és mi is itt élünk a telepen, tehát egy tanyán vagy farmon, ha így jobban érthető. Itt csak a család él, illetve a környező falvakból járnak még hozzánk munkások. Én középiskolás koromtól kezdve kollégista voltam, emiatt senkit nem ismerek a környéken és kis falvak révén nincs is nagy közösségi élet, nincsenek helyi programok, facebook csoport sincsen például vagy ilyesmi. Sportlétesítmények (pl. uszoda) se nagyon, csak ilyen szabadtéri focipálya meg talán kosár. Vízpart, szabad strand sincs a közelben. Úgyhogy edzőterembe is az egyetemem városába járnék, oda be tudnék menni tömegközlekedéssel egy-egy délután. Diákkedvezmény csoportos edzésekre abban a teremben sajnos nincsen, illetve sokkal olcsóbbat sem találtam (kinéztem magamnak egy termet, ahol a legtöbb szimpatikus edzés van és ugye bármelyikre járhatok, akkor már ez jobban megéri mint egy kicsivel olcsóbbat választani, ami kevésbé tetszik).
2021. júl. 1. 20:31
 17/89 anonim ***** válasza:
72%
Ha edzeni be tudsz menni, akkor dolgozni is
2021. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
94%
persze. A mozgás egészséges.
2021. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
81%

Egy - egy délutánra akkor valóban nem vennék neked bérletet.


Terem helyett viszont akkor a kapalás stb nagyon jól megmozgat ezt minden gúnyolódás nélkül írom.



El nem tudom képzelni hol laksz, mert minden falu, tanya közelében azért van egy kis város.

2021. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 A kérdező kommentje:
Dolgozni a menetrend miatt nem tudok bejárni, mert reggel sajnos nincsen busz.
2021. júl. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!