Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Vennétek-e a gyerekete...

Szülők! Vennétek-e a gyereketeknek edzőtermi bérletet?

Figyelt kérdés
Csoportos edzésre szeretnék járni, mert szeretnék sportolni és emberek között lenni. Gyakorlatilag egy éve nem voltam sehol, egész nap csak itthon vagyok és nem találkozom senkivel, nincsen kivel beszélgetni stb. Illetve hiányzik a mozgás is, fel is szedtem pár kilót és jó lenne, ha nem csak a szobámban tudnék szerencsétlenkedni egyedül mindenféle youtube videóra, amihez se kedvem, se motivációm, se helyem. Viszont nekem nincsen rá pénzem, de munkám sincsen (még tanulok és hiába kerestem diákmunkát, nem találtam semmit - vidéken élünk a semmi közepén és nem tudnám megoldani a rendszeres bejárást nagyobb városokba). Amúgy semmi másra nem költök, jelenleg ugye itthon élek már jó ideje a távoktatás miatt, de korábban sem jártam bulizni, nem volt semmiféle költséges hobbim, nem vásároltam ruhákat stb. Szóval jelenleg az alap dolgokon kívül semmit nem kell rám költeni. A szüleimnek már mondtam, hogy szeretnék edzőterembe járni és kifizetnék-e nekem a bérletet (a korlátlan kerekítve 15 ezer, a 10 alkalmas 12 ezer). Apukám igent mondott, anyukám nemet. Hogyan győzhetném meg anyukámat is? Neki az az érve ellene, hogy ennyi idősen fizessem magamnak, ő is magának vett meg mindent stb., csakhogy ő ennyi idősen már rég szakmát szerzett, fő állásban dolgozott, tehát nyilván volt önálló keresete.
2021. júl. 1. 19:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
1%
Betanított munkát ugyanúgy megtudod csinálni.
2021. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 A kérdező kommentje:
Az egyetem mellett úgyis dolgozni fogok, akkor már mindegy.
2021. júl. 2. 12:37
 73/89 anonim ***** válasza:
37%

Akkor maradj otthon írkálj a gyakorikra meg nézd a netflixet.


Azêrt elég sok jó ötletet kaptál. Futás, ugralókötél stb stb de neked semmi sem jó.

2021. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 A kérdező kommentje:
Mert nem csak a sportról van szó, hanem szociális életről is.
2021. júl. 2. 12:50
 75/89 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt meg ne mond hogy koliban senkivel nem lettél jóba ha be is mész Pécsre akkor elmentek ide oda vagy esetleg nála aludnál meg ilyenek
2021. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan a koliban senkivel nem lettem jóban. Mindig más karon, szakon és évfolyamon tanulókkal laktam együtt. A nagy részükkel így csak annyi volt a kontaktunk, hogy este találkoztunk lefekvéskor, váltottunk pár szót és ennyi. Teljesen más volt az időbeosztásunk, szóval volt olyan szobatársam, aki például már szerda délután hazament és akkor a fennmaradó napokban egyedül voltam bent. Vagy például volt végzős szobatársam, ő már mesteren van egy másik városban. A kolin kívül persze lettek barátaim, illetve korábbról is vannak. Viszont velük nem tudok találkozni. Egyrészt a távolság miatt (mind távol élnek, valaki konkrétan külföldön), másrészt időben is nehéz összeegyeztetni, mert én ráérek, de a legtöbb barátom nyaral szinte egész nyáron vagy valaki már végzett az egyetemen és főállásban dolgozik. Így nehéz. Nem mondom, hogy egész nyáron egyetlen egyszer sem fogunk találkozni, de max. egy-egy alkalmat tartok így reálisnak. Amíg pedig a korlátozások tartottak gyakorlatilag lehetetlen volt összehozni, hiszen nem volt szállás és időre haza kellett érni.
2021. júl. 2. 13:08
 77/89 anonim ***** válasza:
21%
Azért is kell elmenni dolgozni, mert akkor legalabb lesz kontaktod meg pénzed is
2021. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 A kérdező kommentje:
Az egyetem alatt úgyis dolgozok. Addig meg nem akarok elmenni mindenféle gyárakba pl. húsfeldolgozó üzem van.
2021. júl. 2. 13:18
 79/89 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nincs mit tenni
2021. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
24%
Kifogás kifogás hátán.
2021. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!