Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem reg szuletett gyermekunk...

Nem reg szuletett gyermekunk . Ezutan ez mindig ilyen lesz?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete szuletett meg pici babank. Azota felesegem total megvaltozott. Alig szol hozzam, nem beszelgetunk. Rossz a kedve. Unott. Probalok kozeledni de igy mar szinte nejem sincs kedvem hozzaszolni. Haza erek melobol kisebb letargia var. Gyerek kapja a kedves babusgato szavakat nekem meg mintha vmi befogaditt kutya lennek.
2019. aug. 21. 20:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
68%
20, útban van? Hulla fáradt jó eséllyel, és apu lesz.ja... Arra nem képes, hogy az 5 nap apaszabit vele töltse????
2019. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
25%

Utólsó 2 100%! Szuper.

Azért a párjához csak szólhatna...

Hulla fáradt..? Ha ha... Miben?

Nekünk két gyerekünk van. A nejem az első perctől kezdve normális volt. Még amikor kicsik is voltak. Én napi 10-15 órát dolgoztam. (építkezésen) Sokszor havi 30 napot. Mindig rendes asszonyka várt otthon. Még akkor is mikor fáradt volt. Olyankor kevesebbet beszélgettünk. De a mai napig nem estem ki a kosárból, ő sem. Már felnőttek a gyerekek.

Fejben dől el minden.

2019. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
70%
24, nincs neked se gyereked, se feleséged.
2019. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
31%
25! Fogadjunk! 26 éve vagyok házas. 25 és 20 évesek a csemetéim. Fogadhatunk. Legyen simán két gombóc fagyi a tét.
2019. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
33%

Miért ne lenne neki? Én sem drámáztam szülés után, alig vártam, hogy otthon legyek.

Ha valami baja van a feleségnek, akkor meg kell mondani. Ha nem mondja, honnan kéne tudni a kérdezőnek, hogy mi lelte?

2019. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
37%

#27-es! Köszönöm!

Már írt privátban is... Csúnyát..

Igen van feleségem. S mindig elmondta, ha gondja volt. Én is neki. Ennyi.

2019. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
80%
És abban hol a logika, hogy azért, mert a te feleségednek könnyű volt, másnak is az?
2019. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
40%
Én csak azt nem értem, hogy miért azok vannak lepontozva, akik már kicsit is együttéreznek a kérdezővel (akár kamu a kérdés, akár nem). Nőlétemre esküszöm nem értem, hogy minek kell foggal-körömmel védeni egy olyan embert, akinek egy jó szava sincs az férjéhez. Ezért van ennyi válás Magyarországon, mert ilyen a mentalitás. Na meg gondolom a sok "mintafeleség" magára ismert és most savazzák a kérdezőt. Inkább a sz*r házasságotokat oldanátok meg, mert az jó biztos nem lehet, ha ti azonosulni tudtok a feleség viselkedésével. Lehet lepontozni, attól még a házasságotok nem lesz jobb.:) (már ha még nem hagyott ott titeket az uratok)
2019. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
82%

Az utolsó midatodra nagyon felfigyeltem. Ez olyan,mintha féltékeny lennél a babátokra.

A feleségednek sem könnyű,hidd el.testileg kimerült,a hormonok is játszanak benne,ráadásul ott van a pici,akivel még neki is össze kell szoknia. Csak arra tudok gondolni,hogy azért ilyen veled,mert látja rajtad,hogy benned nem változott semmi. Legyél apuka és mikor a pici alszik,akkor foglalkozz a pároddal.

2019. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
27%

#30 szívemből szóltál! eddig egy gyermeket szültem, életem legjobb idöszaka volt az első egy év + a rózsaszín köd, hogy a szerelmemmel végre saját családunk van... Nemhogy nem szoltam volna hozzá,hanem minden percét kiélveztem/kiélvezem azóta is.


És igen, nem a pasi a hibás ebben a történetben, azért a nö igenis tudja már, hogy mit vállal és ha vállalja, tegyen is meg érte mindent, es ne rontsa el a kapcsolatát/ családját! Gyenge kifogás az, hogy szült es azért rossz kedvű, ugyan már, én szülés után (akármilyen rohadt fajdalmaim voltAk) repestem az örömtől, leírni nem tudom, mennyire boldog voltam.. ha a szóbanforgó hölgy nem valtozik, ennek is csak válás lesz a vége...

2019. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!