Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem reg szuletett gyermekunk...

Nem reg szuletett gyermekunk . Ezutan ez mindig ilyen lesz?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete szuletett meg pici babank. Azota felesegem total megvaltozott. Alig szol hozzam, nem beszelgetunk. Rossz a kedve. Unott. Probalok kozeledni de igy mar szinte nejem sincs kedvem hozzaszolni. Haza erek melobol kisebb letargia var. Gyerek kapja a kedves babusgato szavakat nekem meg mintha vmi befogaditt kutya lennek.
2019. aug. 21. 20:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
57%

Haza erek melobol kisebb letargia var


Hát, jobb helyen apuka nem melóból megy haza a második héten, hanem otthon van...

2019. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
84%

2 hét alatt már nincs kedved hozzászólni?

2 hete szült egy gyereket! Új neki a helyzet, nyilván fáradt, kimerült, lehet, hogy kétségbe van esve, mert egy magatehetetlen, beszédképtelen 3 kilós csomagot kell életben tartania.

Most nem a hisztidre van szüksége, hanem a támogatásodra. Lelkileg, fizikailag, érzelmileg.

2019. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 A kérdező kommentje:
Ki akar ramaszni? Nem sexelni akarok...hanem csak beszelgetni jo kedvuen mint reg...
2019. aug. 21. 22:28
 14/87 anonim ***** válasza:
78%

Aha. Szuper, hogy te azt akarod, ami régen volt. Feltűnt, hogy van egy gyereketek? A te életedben mi változott? MErt ezek szt kb semmi...

Miért nem vagy otthon vele az első héten, amikor hazavittétek a babát a kórházból??? És akkor azt kérdezed, mi a baja? Hát az, hogy egyedül van... és hazamész munkából, elvárod, hogy bűbájosan csevegjen veled, miközben tojsz rá magasról.

2019. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
57%

" Kb 2 hete szuletett "

Már itt bajok vannak. Ennyire érdekel, hogy azt sem tudod mikor született?

2019. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
26%
Ha gyerekük született, akkor már tilos boldognak lenni vagy mi? Olyan furcsán ezek a hozzászólások, nem tudom kik írják...
2019. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem teljesen igazad van.

Nekünk két családunk van. A párom mindig normális volt, s az is a mai napig.

2019. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
3%
Attól hogy szült még orálisan kielégíthetne, végülis most te vagy a családfenntartó és a munkahelyen is helyt kell állnod ebben a nehéz időszakban.
2019. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
18%

A kérdező írta, hogy nem a sexről van szó.

Egyszerűen ő már útba van az asszonykának. Az itt válaszolók 80%-a szerint ez jogos is. KB még 20 évig...

Baj van a fejekkel..

2019. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
36%

Na elolvasva a válaszokat, most még biztosabb vagyok az örekbefogadásban, a szülés meg csak távolabb került tőlem.

Amúgy gondolom fáradt, meg van minden baja, azért síri otthon a hangulat. Én amúgy a kérdezőt is megértem, elég sz*r helyzet ez mindkét félnek. Azért címezhetne 1-2 kedves szót neked is, mondjuk ha alapból nem volt ez a fajta, akkor szülés után meg végképp nem lesz. Én kedves vagyok a párommal, nem bírom ki hogy ne mutassam ki felé a szeretetem, de mivel még nem szültem, nem tudhatom milyen lennék ha igen. Valszeg azért nem olyan, mint a feleséged.

2019. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!