Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Én dramatizalom túl vagy...

Én dramatizalom túl vagy tényleg ennyire leszaerjäk a dolgot?

Figyelt kérdés

Ritkán látogatják a szüleim az unokàjukat. Többségében mindig én viszem hozzájuk. Anyu nem rég lett nyugdíjas, apunak még van egy két éve. ( Aposomek egyáltalán el se jönnek, néha mi visszük oda is az unokát. ) Ezt miért csinálják? Néha úgy érzem,hogy csak én erőltetem...


De a kérdés azért pattant ki, mert anyumnak már dédunokái is vannak, igaz senkivel sem tartja a kapcsolatot. Apámnak ő az egyetlen unokája. Szombaton is ott voltunk. Megérkezésünk után egy óra múlva a majd egy éves lányom elaludt, majd 2 órára. Apám mar ekkor fogta magát és kiment a garázsba földet hordani ( lényegtelen miért pár fordulás és kész. Mivel heti 2 napot dolgozik így a többi napon is raert volna) majd délben felkelt a lány, anyum is elkezdett kifelé szaladgálni. És ott maradtunk ketten. 2kor úgy érzékeltettem hogy mi van,mert akkor elmegyünk.. anyám bejött, apám 3kor. Itt már ideges voltam. Majd elkezdett a lánynak kiabálni miközben ő földön fetrengett hogy gyere már ide ne menj ki... Mondom menj utána... És 4kor inkább eljottunk. Amúgy is a napja felborul a lánynak ilyenkor ha nem a megszokott van.. meg minek ha leszaerjak...


tegnap 06:46
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

40es


se nekik se nekünk nem az!

tegnap 13:37
 42/51 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén kérdezem. Miért gondolod, hogy a szüleidet érdekli a lányod, ha veled sem foglalkoztak? Csak mert elhívtak?


Neked kellene a legjobban ismerni a szüleid, felismerni, megérteni az ok-okozatot a diszfunkciónális családodban.

tegnap 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
56%
Ultra gáz, hogy évi 1 napért hisztizel. Ennyi erővel ti is mehetnétek 30-50km belül panzióba..
tegnap 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Fura h Úgy emlegeted a gyerekedet hogy "a lány. Ettől eltekintve amikor a lányod elaludt nem tudom mire számítottál 2 óráig ott kellett volna ülniúk és nézniük? Az is prpbléma hogy nem lehet érteni amit írsz. Konkrétan miért kezdett el ordibálni anyád a gyerekkel? Viszont az is rendben van ha nem szeritik, nem ugrálják körül az unokádat ezt nem erőltetheted. Ha nem megy, hagyjátok, és mentek ha családi összejövetel van. Ne haragudj ennyire rájuk.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

44

Ki mondta hogy ordibalt? Jesszusom.

ma 06:07
 46/51 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy ordibalt?


te írtad, hogy kiabált a gyereknek...

ma 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
kiment a szobából és szólt neki. kiabált mivel másik szobában volt. de az messze van az ordibálástól. Na jó zárom ezt a dolgot, mert csak a kiforgatás és a kötöszködés megy itt.
ma 09:54
 48/51 anonim ***** válasza:

Bocs, a gyerekedtől TE vagy elájulva, nem kell elvárni, hogy más körbeugrálja, főleg olyan, aki már felnevelt 2-3-at.


Van, aki idősebb korában pihenni akar, és nem bunkóságból, hanem mert tényleg arra vágyik, nem arra, hogy kötelező elvárás legyen unokázni. Akkor sem, ha amúgy szereti az unokát.

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Nem mi tehetünk róla, hogy képtelen vagy értelmesen írni...
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Aha, okés.


Csak közben meg megy a sírás, hogy én rendezzem őket öregségükre. Most konkrétan újítsuk fel nekik a házat. Mert nekem, mint gyereknek, ez a kötelességem. (Igen, mert a két féltestvérem közül, egyik sem tartja anyámmal a kapcsolatot. Elüldözte mindet.)


Akkor ha ők nem kötelesek, akkor én sem, a ti felfogásotok szerint.

ma 10:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!