Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most tényleg apám kotekszik...

Most tényleg apám kotekszik velem vagy én dramatizalom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
mostanaba folyamatosan veszekedesbe kerülök apámmal, ugy hogy en tényleg próbálom el kerülni öt is illetve a veszekedest is. Most mesélek pár dolgot hogy miket csinalt az utóbbi napokba. Ki mentem a konyhába ki vinni anyukámnak a telefonját mert valaki hívta, kozbe mondtam anyumnak hogy kellene rendeljek ilyen proteinshéket hogy hizzak, mire megszolal hogy en milyen hülye fogyatékos vagyok, nekem milyen ötleteim vannak, ebből megint el kezdődött egy veszekedes, hogy en kussoljak be takarodjak, mi közben en anyammal jottem ki beszélgetni. Második az,az volt hogy ő állandóan nagyokat fékezz vezetés közben, veszekszik, ideges feszült, es van egy ismerősöm aki nagyon szépen vezet, több órákat ültem ezzel az ismerősömmel egy autoba, es tenyleg nagyon szepen tud vezetni. Es mondtam anyukamnak hogy ez az ismerosom milyen szépen vezet, mire meg hallotta ezt apam mindjart ki jött hogy akkor tobbet az o autojaba be se szálljak meg hogy pusztuljak az ismerősömhöz. Nagyon sok ilyet csinál, de olyan is volt hogy ki mentem enni ő is ott ült, es kérdeztem anyumtol hogy mikor jön ki az a telefon amit rendelt, de ketszer kerdeztem meg, mert elsőnek nem hallottam jól, mire megszolalt hogy en analfabéta vagyok, nem tudom ertelmezni a szavakat meg ilyenek. Es bárhogyan el kerülöm ha kell ha nem kotekszik velem.
2023. okt. 24. 17:24
 1/10 anonim válasza:
24%
Te.
2023. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Elég idegesítőnek tűnsz, bocs.
2023. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
86%
Ne hallgass ezekre az iqfighterekre. Sajnalom a helyzetedet, en azt tudom elkepzelni, hogy apad rajtad próbálja levezetni a megkeseredettségét. Megpróbálhatod esetleg kibillenteni ha például kötekedik, probalj ugy reagalni ra ahogy nem szamitana. Sajnos hosszu tavon az a lehetoseged marad hogy elkoltozz otthonrol, nem benned van a hiba hidd el.
2023. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Elég kötekedő apád van! Ameddig otthon kell élned, próbálj minél kevesebbet tartózkodni a közelében!
2023. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Apád is kötekszik meg te is.
2023. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit te
2023. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
13%
3,te vagy egy iq tolókocsis,mert ebből a szövegből nem kapunk világos képet az előzményekről,plusz az apjának igaza van,kis záptojás még,csak az apja nem finomkodik vele.A fehérjeporos xartól meg nem fog nőni,de vegye csak a kis okoska.
2023. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy büdös bunkó.
2023. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem apád alapjában elégedetlen magával, az életével, házasságával es anyagiakkal es robbanásra kész folyton emiatt.

Mivel te vagy kéznél es “rangban” fölötted áll, rajtad veri el a port. Ez nem rólad szól es hogy te buta vagy vagy csúnya, hanem ő van rosszul es azt vetíti ki.

Szerintem próbáld kerülni es ne kerülj vita helyzetbe vele.

Ne érvelj, ne keresd az igazad, mert nincs jó hangulatban es a vegen meg is csap.

Hadd élje ki frusztrációját máson ne rajtad, gondolom a főnökén nem meri

2023. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat!
2023. okt. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!