Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg én dramati...

Szerintetek tényleg én dramatizálom túl?

Figyelt kérdés

A barátom napok óta idegbeteg. Minden miatt kiabál velem. Pl nem jól csuktam be az ajtót vagy valamiért vissza kérdezek...Ő már egyből kiabál(t). Ma eltört a mécses és amikor jöttünk haza a kocsiba elsírtam magam. Kiakadt, majd próbáld vigasztalni. Szerintetek picit változni fog vagy mit tudok csinálni.


UI: Mindenkinek vannak problémái, de ez nem ok semmire sem.


2011. máj. 30. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Napok óta idegbeteg? Előtte nem volt ilyen? Akkor biztos van valami oka annak, hogy ennyire feszült. Kérdez meg tőle, hogy akar-e róla beszélni.
2011. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Volt, hogy régebben is felkapta a vizet aztán lenyugodott....de napok óta nem nyugszik. Félek hozzá szólni. Nincs különlegesebb probléma, mint pl 1 hónapja.
2011. máj. 30. 13:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben elgondolkodnék, akarok-e ilyen emberrel együtt lenni.

Minek??? Lehet, hogy semmi baja nincs, csak rájött, hogy rajtad kitöltheti a mérgét. Vagy eddig is ilyen volt, csak eleinte megjátszotta magát, és kezd lehullani az álarc.


Ezek szerint nem ez az első eset, de akkor gondja volt, nem tartott ilyen sokáig, és abbamaradt.

Most gondja sincs, régóta csinálja, és még te töröd a fejed, hogy mit tehetnél.


Tudod mit?

Kiteszed a szűrét, mielőtt az egyik idegrohamában eljut odáig, hogy meg is verjen.


Ha hagyod, hogy ezt tegye veled, akkor meg is fogja tenni.

2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs különösebb ok, akkor neki ilyen a természete, ami változni nem fog, vagy elfogadod, vagy lelépsz. Mióta vagytok együtt?
2011. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

7 hónapja...Egyedül ez az egy megoldás van, hogy elhagyom?

Nem tudom, hogy mit csináljak...teljesen tanácstalan vagyok.

2011. máj. 30. 13:51
 6/18 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

13:48


100% egyetértek azzal amit írtál.

2011. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha ő alapból ilyen, akkor nem fog megváltozni, csak esetleg egy ideig színészkedni. Ne hagyd, hogy veled kiabáljon, meg tiszteletlen legyen, mert ezzel el fogja venni az önbecsülésed.
2011. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyelőre elég lenne visszavágni vagy otthagyni, amíg le nem nyugszik.
2011. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 napietus ***** válasza:
elég nehéz természete van. azért sírni nem kell, annyit nem ér :) vagy elfogadod, hogy ilyen, és elengeded a füled mellett a hülyeségeit, vagy tleg dobod. az nem járható út, hogy Te is idegbeteg legyél miatta.
2011. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, van-e gondja a fiúnak...

Azért ne dobd oda egyből a kapcsolatot, ülj le elé, mondd el, hogy neked fáj ez a viselkedés, és ha van valami gondja-baja, akár veled, akár mással kapcsolatban, mondja el, mert segíteni szeretnél rajta.

2011. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!