Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban megalázó, vagy...

Ez valóban megalázó, vagy csak én dramatizálom túl?

Figyelt kérdés

A férjem gyerekei (13-14 évesek)egy késői műsort akartak megnézni, ami majdnem éjfélig tartott. Én mondtam, hogy az már késő, inkább pihenjenek, mert másnap suli. Titokban megbeszélték az apjukkal, hogy megnézik, és úgy is lett...Erre én kiakadtam, hogy ez mégis milyen eljárás, ma meg már nincs tv a konyhában, hanem beszerelte a gyerekek szobájába...holott nagyon jól tudja, hogy esténként mosogatás és pakolás közben szoktam tv-zni, mert nappal nincs időm rá. :-(

Mit csináljak szerintetek?


2009. jún. 9. 23:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
65%
Vegyetek még egy TV-t.
2009. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%

van a nőknek egy nagyon jó módszerük a férjeik irányitására: pl. ha nem tudsz mosogatás közben TVzni, akkor nagyon elfáradsz, és estére még a fejed is fájni fog...


komolyra forditva a szót: a két szülő (még akkor is, ha az egyik nem vér szerinti) közösen neveli a két gyermeket. ha valamit az egyik megtilt, a másik ne engedje meg, mert akkor hülyét csinál a párjából. amit a férjed tett az kb. azzal egyenértékű, hogy "ezek az én gyerekeim, ne szólj bele, hogy nevelem őket". marha komolyan leülnék a helyedben beszélgetni a párommal, hogy annak nagyon nem lesz jó vége, ha te csak saját magadra fogsz mosni és a többi házimunkát elvégezni.

2009. jún. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
valóban komoly, és a 2. válaszolónak igaza van a teendőket illetően.
2009. jún. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

nem az a megalázó, hogy a férjed megengedte nekik mégis, hanem az, hogy a hátad mögött összesúgtak, és dettó ugyanez a tv-re is. Enyém ilyet csinálna, hogy a megkérdezésem nélkül átkötögeti a tv-t más szobába, amit azelőtt én néztem. Hát nem tenné zsebre. Nem azt mondom, hogy engedély kérjen, csak szóljon legalább, hogy erre gondoltam, nem bánod?

Szerintem, ha ez többször ismétlődik, a gyerekeknek is az jön le, hogy téged simán át lehet ugrani, úgy is le lesz ejtve a véleményed.

2009. jún. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
94%

Nagyon vigyázz és nagyon legyél résen... minden igy kezdődik...

azt szeretné elérni a férjed hogy őt jobban szeressék a gyermekei nehéz folyamamtot fog elindítani ez az egész ha nem lépsz fel ellene és nem ülsz le a férjeddel ezeket a problémákat megbeszélni, mert előbb vagy utóbb így kirekedsz majd a családi életből és senki nem ad majd a véleményedre.

2009. jún. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
51%

Nagy ívben b****átok ki a TVt az ablakon, komolyan mondom.

Csomó tanulmány támasztja alá, hogy árt a gyerekek intelligenciájának, beszédkészségének (mert ha megy a TV, akkor a családtagok kb feleannyit beszélnek egymással) és értékrendjének.

Neten válogassatok magatoknak híreket, van híradó is (már szinte mindegyik csatornáé).

2009. jún. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
87%
Rossz hírem van!..Valami nagyon romlóban.Ne legyen igazam!
2009. jún. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom kombinálni azt tudtok!
2009. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
48%

Én meghallgatnám a többi szereplőt is mielött ítélkeznék.


Így első ránézésre úgy tűnik az apa és gyerekei liberálisabb szellemben nevelkedtek, te pedig hozzájuk képest kissé vaskalaposnak tűnsz. Ezért máris létezik, egy a hátad mögött szervezkedő családi ellenállás.

Ne akarj a csendőr szerepében lenni. Kisebbségben vagy, próbálj inkább te alkalmazkodni és csak nagyon óvatosan

érvényesítsd elképzeléseidet.

2009. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem házicselédnek tart. Mi az, hogy ellentmond neked? Így szarba se fognak venni az idióta kölykei.

És mi az, hogy amit te nézel tv-t átrakja szó nélkül? Nem sokba vesz téged szerintem. Az ő háza és az ő tévéje és te csak akkor használhatod és úgy, ahogy ő engedi? Kiskirály, aki majd egyedül eldönti és megmondja, hogy mi legyen a saját szemétdombján? Úgy viselkedik veled, mintha egy kis hülye lennél, akinek a véleménye semmit nem számít, ha beszélsz, rád hagyja, hogy motyogj csak magadban.

2009. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!