Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban megalázó, vagy...

Ez valóban megalázó, vagy csak én dramatizálom túl?

Figyelt kérdés

A férjem gyerekei (13-14 évesek)egy késői műsort akartak megnézni, ami majdnem éjfélig tartott. Én mondtam, hogy az már késő, inkább pihenjenek, mert másnap suli. Titokban megbeszélték az apjukkal, hogy megnézik, és úgy is lett...Erre én kiakadtam, hogy ez mégis milyen eljárás, ma meg már nincs tv a konyhában, hanem beszerelte a gyerekek szobájába...holott nagyon jól tudja, hogy esténként mosogatás és pakolás közben szoktam tv-zni, mert nappal nincs időm rá. :-(

Mit csináljak szerintetek?


2009. jún. 9. 23:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy elég fura ötlet, tv a konyhába...az se jó ha egy nő összenő a konyhával.

De ha fontos, kell tényleg vásárolni egy kisebb olcsóbb készüléket a konyhába is.

Meg egyet a vécébe :)

2009. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
92%

Ne hogymár a kérdező legyen a hibás, hogy mért tévézik mosogatás közben és mért nem a mosogatásra koncentrál!!!

A tévé kérdésről le kell-ene szakadni, mert nem ez a lényeg, hanem az elv, hogy ellene, a háta mögött intézkedtek a pasi összeszűrve a levet a gyerekekkel.

2009. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

18:35:


Természetesen nem. Ha megborul az egység, veszekedés van, akkor persze h nincs kedve a szexhez talán egyik félnek sem. DE ahogyan magát a kibékülést, úgy a szexszünetet sem lehet határidőhöz (1 hét) kötni. Onnantól játszma vagy üzlet az egész.


Őszinteség!!!


És persze, ne tűrjön a nő. Veszekedhet, zsarolhat 1000 más módon - de nem a szerelmével. Mert onnantól ő csak egy...de ezt már mondtam.

2009. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy én leszek az egyetlen, de szerintem ez nem volt akkora bűn a férjed részéről. Az persze nem volt szép tőle, hogy a hátad mögött mégis megengedte a gyerekeknek azt, amit te már előtte nem. De ne sértődj meg ezen, inkább üljetek le és beszéljétek meg pontosan, hogy kinek milyen szerepe van a gyereknevelésben! Nagyon nehéz helyzetben vagy, hogy nem te vagy az édesanyjuk és a férjednek emiatt csak még inkább melletted kéne állnia! Az meg, hogy elvitte a tévét... bármennyire is szeret téged, mégis csak a gyerekeiről van szó. Egy apát pedig nem nehéz megbolondítani.

Szerintem mindezt mondd el neki, amit nekünk is. Ez a nem szexelek veled, amíg nem hozod vissza a tévét játék pedig szerintem nem méltó egyetlen nőhöz sem, hozzád sem. Ez a mentalitás max. az oviban működhet. Értelmes, felnőtt emberek vagytok. Beszéljétek meg, mi történt!

2009. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem föltétlenül van annak jelentősége, hogy nem vér szerinti gyerekek. Egy ilyen élethelyzet mindenképp kialakulhat akkor, ha túl szigorú az egyik fél, a másik meg engedékeny.

Én ez esetben a túlzott szigoruságot érzékelem.


A tvről meg annyit, hogy valójában a gyerekszobában fontosabb,mint a konyhában.

2009. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
71%
Igen? A tévének a gyerekszobában a helye, hadd legyenek még hülyébbek? Végül is jó megoldás, nem kell a gyerekekkel foglalkozni, míg bambán lesik a tévét. Most, hogy a kölyköknek nyílik a csipája, most aztán a nőnek, aki nem szülte őket, csak ganézik utánuk most aztán innentől majd a sor végén a helye, hisz ő csak egy megtűrt ebben a családban és nem számít a véleménye semmit, ha szó nélkül az általa használt dolgokat csak úgy suttyomba meg lehet lovasítani. Most a tévé tünt el, a következő mi lesz? A fürdőszobából lesz kitíltva, mert az is kell a gyerekeknek? Vagy nem lesz beleszólása a családi kasszába?
2009. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon konfruntativnak érzem ezt az utolsó hozzászólót.


Te nem tanácsot adsz, hanem ha lehet mégjobban felkorbácsolnád az indulatokat.

2009. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
61%
Én pld utálom, ha azt mondják egy nőnek, hogy legyél te az okosabb és tűrj és alázkodj és hagyd rájuk...sztem emellett nem lehet egy legyintéssel elmenni vagy azt mondani, hogy a ffi gyerekei, csináljon azt, amit ő akar...ha ez az apa hozzáállása, akkor nem kell egy ugymond idegen nővel egy fedél alatt lakni és akkor lehet szépen úgy csinálni mindent ahogyon apa akarja, nem kell alkalmazkodni holmi nőcskéhez.
2009. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Sajnos én is tudom, hogy nincsenek rendben a dolgok nálunk.

Mondtam a férjemnek, hogy én a gyerekeknek azt mondtam, hogy az a műsor már későn van, tehát tudta, hogy én nemet mondtam...és valóban nem ez volt az első ilyen eset.

Van még 2 pici közös gyerekünk, tehát napközben nem sok időm van "kikapcsolódásra".

Nagyon sokszor hangoztattam, és vallom most is, hogy az este a miénk, ami alatt azt értem, hogy minden gyerkőcnek este 10-kor legkésőbb az ágyban a helye!

Azokkal a válaszadókkal, akik egy új TV vásárlására tettek javaslatot nem értek egyet, mivel ez nem oldja meg a problémát, maximum "elsimítja".

Véleményem szerint a gyerekszobába nagy felelősség berakni egy TV-t, lehetek emiatt "vaskalapos"! Ezt csak úgy szabad, ha vannak szabályok, amiket be is kell tartatni! ( gondolok itt arra, hogy meddig TV-zhetnek, és milyen jellegű műsorokat nézhetnek meg a gyerekek)

2009. jún. 12. 02:35
 40/43 anonim ***** válasza:
31%

Márpedig vaskalapos vagy.

14 éves gyerek, már azért nem olyan pici.

Próbáld a gyerekeket ember számba venni és te is jobban meg leszel becsülve.


Na,hisztérikák ! Lehet lepontozni :))))

2009. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!