Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban megalázó, vagy...

Ez valóban megalázó, vagy csak én dramatizálom túl?

Figyelt kérdés

A férjem gyerekei (13-14 évesek)egy késői műsort akartak megnézni, ami majdnem éjfélig tartott. Én mondtam, hogy az már késő, inkább pihenjenek, mert másnap suli. Titokban megbeszélték az apjukkal, hogy megnézik, és úgy is lett...Erre én kiakadtam, hogy ez mégis milyen eljárás, ma meg már nincs tv a konyhában, hanem beszerelte a gyerekek szobájába...holott nagyon jól tudja, hogy esténként mosogatás és pakolás közben szoktam tv-zni, mert nappal nincs időm rá. :-(

Mit csináljak szerintetek?


2009. jún. 9. 23:55
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
56%
Úriesten, ez az utolsó hozzászóló mennyire nem érti a lényeget.....
2009. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
61%

De,pontosan értem !


Ne ítélkezzetek úgy, hogy a többi fél álláspontját nem ismeritek.

2009. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Kedves 08.44-es! Te miről beszélsz?

Általános iskolásokról van szó! Attól van emberszámba véve egy gyerek, hogy mindent szabad neki?!?! Szerintem ezt nagyon rosszul gondolod!

Este 10-ig lehet mindent, számítózni, TV-zni, játszani, stb. Attól vagy "menő" szülő, hogy "szabadon neveled" a gyereked, mindent szabad, vagyis szarsz bele, hogy mi is történik valójában? Igazad van, Neked így sokkal egyszerűbb...

2009. jún. 12. 14:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!