Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én dramatizálom túl, vagy a...

Én dramatizálom túl, vagy a szüleimnek tényleg baja van velünk?

Figyelt kérdés

A minap külön-külön chat-elgettem velük, mert már külön élek tőlük a férjemmel majd két éve.

Mikor hiányoltam pár napja, hogy ők ebben a hónapban lesz egy éve, hogy nem is jöttek hozzánk, és akkor is csak úgy, hogy hazahoztak minket. Egyben kértem, hogy jöjjenek már ők is felénk, ne csak mindig mi vonatozzunk le. Akkor írta anyum, hogy ha megyünk, akkor most is hazahoznak és akkor már voltak is nálunk. Bár az csak annyi, hogy elmennek WC-re, isznak és már ülnek is kocsiba, mennek haza. De hozzá tette, hogy ne a most következő hétvégén menjünk, és búcsúzott. Azt sem várta meg, hogy elköszöjek, így csak most tudtam megkérdezni, hogy miért nem volt jó az a hétvége. Azt válaszolta, hogy jönnek haza a tesóm és a vőlegénye, de tesóm még ott lakik náluk. Mire én: mi történik akkor ha tesómék 1-1,5 órával hamarabb érkeznek meg, mint ti? Anyum csak annyit írt, hogy a jövendőbeli új vője még megérdemli, hogy várják. Én ebből a levont következtetésemet tudattam vele, de nem is próbálta bebizonyítani, hogy félre értettem: Ő megérdemli, hogy várjátok, de mi meg nem, hogy hazahozzatok és legalább így eljöjetek hozzánk.

Mikor meg apummal beszélgettem a jövetelükről, akkor azt írta, hogy nem okos dolog olyan helyre menni, ahol az embert a háta közepére sem kívánják egyesek. -Úgy érzem igaz, hogy mindenki saját magából indul ki. Szerintetek is?- Itt ugyanis a férjemre utalt, akinek oly annyira nincs semmi baja vele, hogy a szülinapi ajándékát is ő készíti, én csak a kitalálója voltam. Amit közöltem is apummal.

Bocsi, hogy hosszú lett!


2010. jún. 19. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem,valami oka lehet a szüleidnek,amivel nem akarnak

megbántani és elfogadják,hogy éljetek békében.(Ismerem ezt a

helyzetet)Érdemes tisztázni ,mert valószínű félreértésről van szó.A családi béke és a szeretet nagyon fontos.

2010. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos velünk kezdettől fogva támadóak voltak. Egy időben kényszerítettek, hogy szakítsak vele, mert ha anyum főnöke megtudja, akkor tuti ki fogja rugni anyut. Vagy ezt szeretném? Hát persze, hogy ezt nem akartam, de a szakításra is képtelen voltam.
2010. jún. 19. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen a férjeddel van bajuk. ki kéne deríteni, hogy mi ennek a pontos oka. egy pletyka? valami amiről nem tudsz, gondolom.
2010. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Apum baja az, hogy nincs 100 BMV-je meg kacsalábon forgó palotája....szóval nem dúskálunk még ma sem a pénzben.

Anyum meg nagyon könnyen befolyásolható, csak napokig órákon át mondogatni kell neki a dolgokat, és már eléggé ellenünk lett hangolnva. De ők azt mondják (apu főleg), hogy már minden tettükben csak a bántást látjuk, akkor is ha nincs is benne ilyen. Ezt most arra írta, amit anyu írt, mert őt is érdekelte a válasz, így átmásoltam.

2010. jún. 19. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túl dramatizálod a dolgokat és ne haragudj ,mintha keresnéd is bajt.

A szüleid szeretnek és a férjedet sem bántják,sőt

tégedet sem.A leírtak szerint nem szólnak bele az életetek-

ben.Lehetnek olyan dolgok,amit Te másképp látsz.Törekedj a

a békességre és jobb lesz mindenkinek.Egy gyermek a szüleire

mindig számíthat.Legyen béke a szívedben.

2010. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!