Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg én dramati...

Szerintetek tényleg én dramatizálom túl?

Figyelt kérdés

A barátom napok óta idegbeteg. Minden miatt kiabál velem. Pl nem jól csuktam be az ajtót vagy valamiért vissza kérdezek...Ő már egyből kiabál(t). Ma eltört a mécses és amikor jöttünk haza a kocsiba elsírtam magam. Kiakadt, majd próbáld vigasztalni. Szerintetek picit változni fog vagy mit tudok csinálni.


UI: Mindenkinek vannak problémái, de ez nem ok semmire sem.


2011. máj. 30. 13:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Bárcsak eltudnám engedni a fülem mellett. Ma pl: Megkérdeztem, hogy miket mossak ki neki, szedje össze mi a fontos, erre kiabált, hogy látom, hogy nyomkodja a telefont (játszott) nem ért volna rá 5 perc múlva. Rám förmedt, hogy még én vagyok megsértődve...
2011. máj. 30. 14:02
 12/18 napietus ***** válasza:
hát én ezt nem tűrném el, az biztos. de Te tudod...
2011. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen jó, hogy itt senki sem tűr el semmit, meg mindenki szakítana a párjával. Nem hiszem el, hogy ha a helyembe lenétek ugyanezt tennétek.
2011. máj. 30. 14:14
 14/18 napietus ***** válasza:
pedig elhiheted, nem csak tenném, tettem is :) nekem is volt hisztigép pasim. kirúgtam. jól tettem.
2011. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ne aggódj, talán sokan csak itt tudják kimondani, hogy mit kéne csinálni, miközben otthon többet tűrnek és hallgatnak, mint Te... ;)


Ahogy már írtam: nagy és komoly beszélgetés.

2011. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted milyen lehetőségek vannak? Eltűröd, vagy lelépsz, vagy várod a csodát, hogy majd megváltozik, egy idő után rájössz, hogy nem fog változni, és akkor lépsz le. De addig még számtalanszor megaláz, elveszi az önértékelésedet, és lelkileg sérült leszel.
2011. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan párom, aki tiszteletlen volt velem, és elküldtem, majd a következő is az volt, ezért őt is elküldtem, és most boldog kapcsolatban vagyok, nem aláz meg, és soha sem beszél velem, vagy rólam tiszteletlenül!
2011. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

az én párom egy nagyon rendes srác, de néha annyira sok feladata van, mind a melóban, mind a suliban, hogy ingerült.

elszalad vele a ló, bunkón beszól, ha valami kedvességet csinálok, arra sem mindig úgy reagál, ahogy normális lenne.


ilyenkor megmondom neki, hogy vegyen vissza egy kicsit, gondolkodjon el, hogy hogyan illene velem beszélnie, ha pedig nem tud normálisan hozzám szólni, akkor inkább maradjon csendben.

mindezt normális hangerőn, és a lehető legkulturáltabb hangnemben.

szokott hatni.


ha előadod neki, hogy ez neked szarul esik, és pont veled nem kéne így beszélnie, akkor talán kapcsol.

ha nem, akkor az egyetlen megoldás a lapát.

2011. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!