Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl dramatizálom? Nincs igazam?

Túl dramatizálom? Nincs igazam?

Figyelt kérdés
nővéremmel megbeszéltük délelött hogy segít kiválasztani mien napszemcsit vegyek és hogy jól áll-e.Mondta hogy cigit kell majd vennie és hogy beugrunk a kocsmába.Szüleim nem tudják hogy cigizik és nem is fogom elmondani nekik nem akarom őt beköpni)5-kor zár a bolt ahol meg akartam venni a napszemcsit de ő egésznap húzta hogy mindjárt indulunk meg minden.Fél 5kor indultunk el és ő út közben kitalálta h majd hnap megvesszük mert ő nem akar kapkodni meg minden lementünk a dunára és 4:55-korr azt mondta menjünk fel és kiválasztjuk ne kelljen hnap is lejönni azt mondtah h jó.odaértünk és kérdeztem emg minden és ő lekapott egyet és azt mondta h ez jó lesz felpróbáltam és nem tetszett és mondta h jó,jó menjünk már menjünk kifizettem elmentünk a kocsmába eddig csak az aggasztott h egész hónapban erre a sz@rra gyüjtöttem és nem is tetszik annyira és így semmibe vette mikor tudja h fontos ez nekem na mindegy és mikor beértünk megvette a cigijét meghívott egy üccsire ő meg ivott 1pohár sört és még egyet és bátyám is lejött a kocsmába így 3-an lettünk bátyám mondta h éhes hol van itt hambis nővérem elmagyarázta neki és mondta h 5perc és jövünk vissza és én ott maradtam a kocsmában 1lány volt aki nagyon rendes de sztem nem az én társaságomat kereste így elment beszélgetni a barátnőjével vártam-vártam az 5 percből végül45lett mondtam neki mikor visszaért hogy akkor megyünk haza??azt mondta hogy hülye vagy a söröm nem hagyom itt és ondtam utánna megyünk ugye? akkor volt Fél 9 és mondta hogy ő innen haza nem megy haza hajnal 4-ig biztos menjek haza ha nem érzem magam jól és nem éreztem mert senki nem volt ott akivel tudnék beszélgetni vagy vmi és azt gondolom este nincs ott keresni valóm erre adott egy szar csepelt és itthon vagyok de nekem csak az esett rosszul h csak úgy menjek haza mert beakar rúgni és elvileg nekem jött napszemcsit venni és engem mélyen érint h a szemüveg se érdekelte h mien vagy hogy van meg hogy menjek haza de ha ő neki kell vmi akkor ott kell állni 2óráth biztos jó-e 13/Lvok én és a nővérem18
2010. júl. 18. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Huu! jó hosszút írtál, elég volt elolvasni, de nem baj.Eléggé bunkó dolog volt nővéredtől, ha már megígérte, hogy megveszitek a napszemüveget,és az utolsó pillanatra hagyja,utána közli, hogy mégis vegyétek meg holnap. Utána meg nem, vegyük meg most, 5 perccel zárás előtt.Meg az milyen már, oké, cigizik, ő dolga,hogy ilyet mond, menj haza.ő meg ott marad hajnalig. Szüleitek tudják?Gondolom nem. Beszélj vele, ha ketten vagytok, vagy bátyáddal, hogy ő beszéljen a nővéreddel.

Mindenesetre szemét dolog volt tőle, hogy így kicseszett veled..

2010. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
legközelebb téged se érdekeljen ha neki kell valami! Ez így igazságos.
2010. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Neked kellett volna határozottnak lenned, hogy ha nem tetszik a napszemüveg, akkor nem azt szeretnéd megvenni! Számla birtokában egyébként ki tudod cseréltetni a boltban (mondd azt, hogy mégse tetszik... akármi). Azt nem nagyon értem, hogy Te 13 évesen mit kerestél a kocsmában (pláne egyedül). Velük kellett volna menned minimum! Másik meg, hogy a testvéred rendkívül felelőtlen volt, hogy egyrészt ott hagyott, amikor enni mentek, másrészt meg haza kellett volna kísérnie (pláne késő este).

Szüleid egyébként hol voltak? Ezt mindenképp beszéld meg velük, vagy a nővéreddel, hogy legközelebb ne hagyjon cserben stb.

2010. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, és érthető, hogy rosszúl esik, és bánt az eset. Gondold át újra, és agyald ki, hogy mi a tanulság ebből.PL. hogy nem hallgass senkire, vagy éppen őrájuk ne, meg hogy tanuld meg azt tenni amit te akarsz, ne engedd, hogy befolyásoljanak, és ilyenek. Aztán, ha a következtetést levontad, a tanulságot tedd el, a többit meg dobd ki, felejtsd el, ne foglalkozz vele. Fiatal vagy sok napszemüveg, és sok sokkal nagyobb öröm, és fontosabb találkozás vár még az életben. Ez egy tapasztalatszerzés volt neked.
2010. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
bátyám ebben nem volt ludas ő mindenben csak segít nekem anyumék azt tudték hogy szemüveget veszünk am nővérem diákmunkának abban a kocsmában pultos és mindenki ismer mindenkit és azért mertek ott hagymi mert nem menjek mert csak 5perc és maradjak de várom a többiek véleményét is
2010. júl. 18. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Ma még hányszor fogod kiírni a kérdést? Akkor bevárnám a végét.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mert ahogy a kommenteket végig nézed látod hogy az emberek70%-ának érthetetlen volt:) csak ennyi gondoltam sokkal jobb válaszokat kapok ha kiírom mégegyszer mint ahogy ezt javasolták
2010. júl. 18. 22:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Neked még mindig agyadra ment a meleg.
2010. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:22


Gondolom azért írta le újra mert a múltkorit nagyon össze csapta. Előbb gondolkozz mielőtt írnál valamit...

2010. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én gondolkozom és fogalmazni is megtanultam.Ez most sem lett sem tagoltabb,sem jobb,de tényleg,ha többféleképpen is elolvasod,akkor csak összeáll a kép.Neked pedig egy jó tanács.Magaddal és a kérdezővel törődj én jól elvagyok nélküled is.
2010. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!