Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam anyukán naplóját...

Megtaláltam anyukán naplóját velem egy idős korából. Szerintetek elolvassam?

Figyelt kérdés

Két napja kutakodtam és rátaláltam anyukám 15 éves korában írt naplójára. Sajnos ő már nem él... nagyon sokat sírtam amikor beleolvastam. Nagyjából arról szól, h hogyan ismerte meg apukámat: olyan mint valami romantikus film.

Beszéltem erről a nővéremmel, de szerinte nem jó ötlet, nem tartozik rám... Mégis csak az anyukám és az apukám ! Ráadásul mondom, velem egy idősek voltak! Szóval szerintetek végigolvassam ? A normális válaszokat előre köszönöm. Nagyon bizonytalan vagyok...


2010. júl. 1. 23:40
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Még egy fontos dolgot leírok amit elfelejtettem. Az, hogy a nővérednek megmutatta nem azt jelenti, hogy neked nem akarta csak nem volt rá ideje, sajnos nem tudjuk előre mit kell még elvégeznünk, mi a teendő , arra az esetre ha hirtelen itt kellene hagynunk a szeretteinket. Hogy neki már mutatta csak azt jelenti, hogy akarja, hogy tudjátok nincs előttetek titka. Biztos vagyok benne , hogy egyformán szeretett mindkettőtöket és ezért az a napló benneteket illet, mindkettőtöket, csakis nektek van közötök hozzá mert az a

napló az ÉDESANYÁTOK!

2010. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

szerintem a nővéred azért mondja h nem jó ötlet,mert magának akarja ezt a kis titkot... Ezt persze nem rosszindulatból teszi,hanem így közelebb érzi magát anyukátokhoz h csak ő látta eddig. Szerintem.

Meg ha még élne,biztos neked is megmutatta volna

2010. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:

08:07, Hú, hát elképzelni se mertem volna, hogy valaha ilyen nagy hatással lehetek egy idegen család kapcsolataira ! De örülök akkor, ha ezzel is egy kicsit jobbá tudtam tenni a lányával való kapcsolatát, ez nagyon boldoggá tesz ! Akkor most kölcsönösen segítettünk egymásnak ! Itt a számítógépen előtt ülve, szinte irreálisnak tűnik ez az egész, de én elhiszem. Örülök, hogy habár az én kapcsolatomat az anyukámmal már sajnos nem tudom helyrehozni, legalább a magukét egy kicsit jobbá tehettem ! Már magát a lehetőséget is köszönöm, a 3D-s életben, kevesebb a valószínűsége, hogy ilyet tehetnék !


- És amúgy ár elolvastam a felét :) És nagyon jó érzés tényleg ! Megható a kamaszos bolondságait olvasni ! Én is sokat pityeregtem rajta !

2010. júl. 20. 12:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!