Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam anyukán naplóját...

Megtaláltam anyukán naplóját velem egy idős korából. Szerintetek elolvassam?

Figyelt kérdés

Két napja kutakodtam és rátaláltam anyukám 15 éves korában írt naplójára. Sajnos ő már nem él... nagyon sokat sírtam amikor beleolvastam. Nagyjából arról szól, h hogyan ismerte meg apukámat: olyan mint valami romantikus film.

Beszéltem erről a nővéremmel, de szerinte nem jó ötlet, nem tartozik rám... Mégis csak az anyukám és az apukám ! Ráadásul mondom, velem egy idősek voltak! Szóval szerintetek végigolvassam ? A normális válaszokat előre köszönöm. Nagyon bizonytalan vagyok...


2010. júl. 1. 23:40
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
77%

Aki nemet ìrt,az többsègèben fiù,ès ők totàl m

àsként gondolkodnak az ilyesmi dolgokról,mert nagy többsègük sosem kèrdezi a szülőket a multjumról,főkènt nem a règi szerelmi dolgaikról,mìg a lànyok más beàllìtàsúak,ès èrdeklődnek az ilyesmik utàn.Persze,hogy olvasd el,jòl tedd el a te lànyodnak is,ès ìrjàl te is,az mèg szebb emlèk lesz majd az utódjaidnak.

2010. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

00:06 Köszönöm szépen

Ebbe még bele se gondoltam...

Véletlenek nincsenek ! :)

2010. júl. 2. 00:10
 13/53 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz ! Néha én tudatosan úgy írom a naplóm, mintha a jövendőbeli gyerekeimnek mesélném :) Apumtól kérdezgetni meg nemnagyon merek, szóval ez még viszonylag "jól is jött".
2010. júl. 2. 00:12
 14/53 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem elolvasnám. Szerintem édesanyád sem haragudna. Talán egyszer ő maga mutatta volna meg neked.

Részvétem miatta!

2010. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs semmi rossz abban hogy elolvasod,foleg hogy az Anyukad mar nem el.nagyon sajnalom.szerintem olvasd el,emrt igy tobb dolgot megtudsz rola es tobb tortenetet amiket nem volt lehetosege elmeselni neked.biztos vagyok benne,Edesanyad nem haragudna meg erte.
2010. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így hogy már nem élt anyukád nyugodtan olvasd el.

Nem sérted ezzel senki érdekét és legalább még bensőségesebb kapcsolatba kerülsz vele.

Ha ennyire megtartotta ezt a naplót akkor fontos volt neki és hát kire tartozna ez ha nem a vér szerinti lányára.

Ne hagyd elveszni ezeket az emlékeket.

2010. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvasnám, pláne hogy ha már nem él, nem lenne semmiféle lelkiismeretfurdalásom.

19L

2010. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim válasza:
53%

Először is őszinte részvétem anyukát miatt..

Nos,mivel ugyanaz a korosztály,és már nem él.És mivelhogy ha lenne benne olyan dolog,amit titkolnia kellett volna,már rég eltüntette volna a naplóját.

Vehetnéd úgy,hogy ez isten ajándéka.Anyukádnak az élete,a történelme.Egy darab anyukádból.

Ezáltal megismerheted őt,esetleges hibáiból tanulhatsz,vagy követheted a példáját.Egy naplóba nem csak párkapcsolatokról szoktak írni,hanem iskola,egyéb barátnők,közös hülyülések stb.


Szerintem olvasd el,és dobd a tűzbe..Ugyanis elolvasod,megtudod mennyire hasonlítasz rá,és egy kis útravalót kapsz tőle,és tüntesd el,mert a szíved fog megszakadni amíg nálad lesz.

Ha pedig eldobod magadtól valaki más megtalálhatja,és kérdés nélkül elolvashatja.Ha ez egy idegen vissza is élhet vele.


17F:))

2010. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ! Ez tényleg egy hatalmas ajándék ! A Válaszírók meg szerintem nem is tudják, hogy most mennyire segítenek és meghatnak azokkal a szép dolgokkal, amiket írnak ! Köszönöm !
2010. júl. 2. 00:46
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
EL NE ÉGESD AZ ISTENÉRT! ESZEDBE NE JUSSON!!! Ezt Anyukád küldte Neked!
2010. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!